Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

A4tech bloody v7- wasze opinie i porady


Corragi0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jutro postanawiam pójść zakupić mysz wymienioną w tytule. Głównie zależy mi na triple clicku który jest w niej zawarty. Otóż pytanie brzmi - jak go odpalić, jak on działa w praktyce i głównie pvp? Oraz jakie są wasze opinie na temat tej myszy - sprawdza się w innych grach? Przenoszę się z myszki a4tech opto 200q która załóżmy, w cs go spisuje się średnio ( nie myśleć, że słabo, bo nie zawyżam ani nie zaniżam mojej oceny o niej, nie jest zła i nie jest dobra ), na ręce leży mi idealnie.

Opublikowano

PvP w czym? W minecrafcie? Jak tak to było całkiem git xD

Tripple click masz pod scrollem (ogólnie 3 przyciski - single, double, tripple click).

Ogólnie myszka całkiem spoko, tylko gdzieś po +/- 1,5 roku zaczął mi się psuć sensor.

tenor.gif

 

Opublikowano

Kolejny kupuje v7 czy tam v8 do klockow bo triple click xD Lepiej bloody a9 ktory w tej cenie ma bardzo dobry sensor avago 3050. Ale jaki masz chwyt myszki?

Opublikowano

Kolejny kupuje v7 czy tam v8 do klockow bo triple click xD Lepiej bloody a9 ktory w tej cenie ma bardzo dobry sensor avago 3050. Ale jaki masz chwyt myszki?

Fingertip v1,  wątpię, że moja mycha za 10 zł ma lepszy sensor niż bloody ;)

PvP w czym? W minecrafcie? Jak tak to było całkiem git xD

Tripple click masz pod scrollem (ogólnie 3 przyciski - single, double, tripple click).

Ogólnie myszka całkiem spoko, tylko gdzieś po +/- 1,5 roku zaczął mi się psuć sensor.

Triple jest bez odblokowywania core 3?

 

Edit: Jeszcze nie kupiłem żadnego v7, czy v8, więc bez hejtu proszę. Szukam uniwersalnej myszki i po prostu zbieram opinie, a że do tego momentu w moich oczach najlepiej wyglądała v7 oraz w opiniach z internetu, to napisałem, że najprawdopodobniej jutro ją zakupię.

Opublikowano

Myszka klasy drugiej półki, którą firma chce wypromować jako myszkę dla graczy, a nia nie jest.

Odradzam nawet jak ma double triple click.

Opublikowano

Bloody A9 dobry sensor jak za ta cene a3050.Aaa fingertip to bedzie git

Bardzo mnie pocieszyłeś tym postem, jutro z rana lecę kupić i zobaczymy ;) Poza tym, trzeba do niej jakichś sterowników czy wszystko jest w panelu?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...