Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem ze skryptem na moim serwerze, który ma za działanie parkoura.


sooldier1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, napisalem skrypt na to jesli sie spadnie to tepa nas na /warp parkour. Problem tkwi w tym ze na moim obecnym serwerze nie dziala to prawidlowo nic sie nie dzieje a na moim drugim serwerze dziala wszystko pieknie. Prosilbym o pomoc.

 

Skrypt:

on entering of region "parkour":
    send "&4Spadles !" to player
    execute console command "/warp parkour %player%"

pluginy na serwerze na ktorym nie dziala skrypt:

 

WorldEdit, Skript,MotdManager,Vault,PermissionEx,Multiverse-Core,ScoreboardStats,AnvilColors,WorldGuard,AntiJoinBot,AutoMessage,Tablist,aAntiSpam,ChestShop,HolographicDisplays,CleanroomGenerator,Essentials,EssentialsSpawn,AZRank, IslandWorld,HolographicScoreboard,AuthMe,EssentialsChat

 

pluginy na serwerze na ktorym dziala skrypt:

 

Multiverse-Core,WorldEdit,Skript,WorldGuard,Essentials,EssentialsChat,EssentialsSpawn

Pomagam na PW (Prywatna Wiadomosc)

▄ . ► KONTAKT .
Wyślij do mnie Prywatną Wiadomość (PW)

►Skype: smith.polska

Opublikowano

pojawia się cokolwiek w konsoli/graczowi na czacie?

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

Opublikowano

pojawia się cokolwiek w konsoli/graczowi na czacie?

kompletnie nic

Pomagam na PW (Prywatna Wiadomosc)

▄ . ► KONTAKT .
Wyślij do mnie Prywatną Wiadomość (PW)

►Skype: smith.polska

Opublikowano

kompletnie nic

No to w takim razie on nie wchodzi na region "parkour" sprawdz czy dobrze cuba zalozyles i jakies bledy podczas reloadowania skryptu?

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

Opublikowano

No to w takim razie on nie wchodzi na region "parkour" sprawdz czy dobrze cuba zalozyles i jakies bledy podczas reloadowania skryptu?

Bledow zadnych nie ma a jak wchodze na region to jest Region: parkour wiec nie wiem o co chodzi

Pomagam na PW (Prywatna Wiadomosc)

▄ . ► KONTAKT .
Wyślij do mnie Prywatną Wiadomość (PW)

►Skype: smith.polska

Opublikowano

Może spr Zaktualizowac wersje ?
 

on entering of region "Region":
	teleport player to {parkour}
command /ustaw
	trigger:
		if player has permissions "coscos.sk.milutus":
			set {parkour} to location of the player
			send "&6>> &7Wejscie parkour ustawione"

Możesz tak spr 

Opublikowano

Może spr Zaktualizowac wersje ?

 

on entering of region "Region":
	teleport player to {parkour}
command /ustaw
	trigger:
		if player has permissions "coscos.sk.milutus":
			set {parkour} to location of the player
			send "&6>> &7Wejscie parkour ustawione"
Możesz tak spr

Dzięki nie o to mi chodziło ale i tak działa. Temat do zamknięcia.

Pomagam na PW (Prywatna Wiadomosc)

▄ . ► KONTAKT .
Wyślij do mnie Prywatną Wiadomość (PW)

►Skype: smith.polska

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...