Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie pluginy powinny znajdować na serwerze easyhc?


caoshunter22PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No myślę że powinieneś użyć pluginów które sam napiszesz/ktoś napisze je na zamówienie. 

 

Takich serwerów jest po prostu za dużo. Nie lubię takich trybów:

 

Co do tematu: funnyguilds, plugin na luckyblocki, losowy teleport dla 1 osoby i grupowy.

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

Żadne! Nie chcemy kolejnych takim samych serwerów!

Żeby nie dostać punktów do tematu:

- autorskie gildie

- autorskie toolsy

- autorskie logowanie

- autorski drop 

Pozdrawiam, Patryk.

Procesor: Intel Core i7-7700K 4.2GHz 8mb Płyta główna: Gigabyte AORUS Ga-Z270X-Gaming 5

Grafika: MSI GeForce GTX 1070 Gaming X 8gb GDDR5 (256 bit) <3 Ram: G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB(2x8GB), 3200MHz, CL16 

Dysk HDD: Western Digital Red, 3.5'', 3TB, SATA/600, 64MB cache Dysk SSD: Crucial MX300 525GB Sata3

Chłodzenie: be Quiet! Dark Rock Pro 3 Zasilacz: Corsair RM550X 80+ GOLD 550W Obudowa: be Quiet! Pure Base 600 Window Black/Orange

 

 

Opublikowano

Jest dużo pluginów na taki tryb serwera.

Jeśli chcesz mieć chociaż +10 graczy to dodaj dodatki typu:

- plecaki

- nowe craftingi np. BoyFarmery, SandFarmery, CobbleX

Głupio jest pisać, jakie pluginy masz wgrać na serwer, to ty masz go stworzyć. Zawsze możesz znaleźć lepsze pluginy niż te co my Tobie podamy.

 

ale tak jak wyżej piszą.

Nie rób żadnego serwera easyhc bo to z tego nic nie wyjdzie.  Ludzie widzą, że jest dużo serwerów easy i jest tam w miarę dużo osób, ale to nie oznacza, że tryb jest fajny, ludzie po prostu tam grają, bo nie mają gdzie grać. W Polsce brakuje wielu dobrych trybów. 

Już lepszy jest jakiś survival z małym dropem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...