Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Znacie jakieś gry dzięki którym można zarabiać realne pieniądze? : >


tureko101

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, wracam znów.. przez zime mam przestój w pracy, wiec chcialbym dorobic grając w gierki.. kiedys zarabialem na diablo 3, potem na goldentowns ( nawet ciekawe grosze)  i mylands ( gierka przegladarkowa) ..  Nie narzekalem, liczyla sie kazda zlotowka,  ale teraz z tych gierek nie da rady zarobic juz tak jak kiedys, grajac w metina (sprzedawajac yangi) tak samo juz nie mozna zarobic jak kiedys, znacie jakies gry ( najlepiej polskie) w ktorych mozna sobie dorobic, sprzedajac eq, walute itp?

Pozdrawiam..

Jak wspominalem,

Diablo 3,

Goldentowns

MyLands

No i jeszcze cs;go.. czy poza tymi grami mozna zarobic w jakis sposob grajac w gierki ?

Z góry dzieki : )

Opublikowano

Na Tibii nie zarabialem nigdy , mozesz jasniej powiedziec? nie chce bocic, chce sobie pograc tak zeby miec przyjemnosc z gry i sprzedawac np eq czy walute zeby miec jakies grosze na zycie :)  moga to byc gry w przegladarce ;)

Opublikowano

Na Tibii nie zarabialem nigdy , mozesz jasniej powiedziec? nie chce bocic, chce sobie pograc tak zeby miec przyjemnosc z gry i sprzedawac np eq czy walute zeby miec jakies grosze na zycie :)  moga to byc gry w przegladarce ;)

 

tibie sobie odpuść jak nie chcesz bocic w niej, a z 1 postaci tak dużo kasy nie ma.

 

nowy sezon w lolu się zaczyna, można boostować dla ludzi konta.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Coś innego? :D LOL najgorsze co moze byc, gralem lata temu, nie chce wracac.

Czekam na propozycje, oczywiscie kazdy kto sensownie sie udzieli dostaje plusiki : )

Opublikowano

Dzisiaj wystartował Blade&Soul (wersja europejska) możesz tam spróbować, świeża gra to może "będzie w cenie".

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...