Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie najtaniej kupić CS:GO za pomocą telefonu?


Wyszoniek310

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak wspomniałem sms przepłacisz, a psc kupisz w rozsądnej cenie. Poszukaj serwisów. G2A jest dobre, ale tam zapłacisz więcej niż 30.

Pomogłem?

:) Możesz dać "Lubię To!" ;)

Opublikowano

Tak jak wspomniałem sms przepłacisz, a psc kupisz w rozsądnej cenie. Poszukaj serwisów. G2A jest dobre, ale tam zapłacisz więcej niż 30.

wcale nie. Sam kupiłem na G2A od zaufanego sprzedawcy bez G2A Shielda - wyszło 26 zł :D

Opublikowano

Co ?

To jakim cudem cs:go można kupić przez sms za tak tanio ?

Chodzi Wam o czysty key, prawda ??

Zależy mi na cs:go przez sms za max 70 zł, no może coś wyżej.

Jak to jest na g2a?

To ludzie sprzedają czy jak ?

Opublikowano

Co ?

To jakim cudem cs:go można kupić przez sms za tak tanio ?

Chodzi Wam o czysty key, prawda ??

Zależy mi na cs:go przez sms za max 70 zł, no może coś wyżej.

Jak to jest na g2a?

To ludzie sprzedają czy jak ?

ale ja mówie o PSC. Wejdź sobie sam i zobacz, rąk nie masz?

k***a to lenistwo

Opublikowano

Wszyscy Ci tłumaczą! :) Nie ma sensu kupować przez sms, lepiej kupić za te pieniądze psc i byś miał cs'a oraz na jakiegoś skina do gry byś jeszcze miał! :)

 

 

Pozdrawiam.

Pomogłem?

:) Możesz dać "Lubię To!" ;)

Opublikowano

Doładuj sobie punkty na do gry smsem i za nie kup CS'a. Jedyna opcja, chociaż nieopłacalna. Pewnie abonament na telefonie mamusi.

 

@Edit

 

znalazłem jak na g2a kupić smsem. Wybierasz metodę płatności G2A PAY i wtedy masz do wyboru BOKU SMS. Cena za gift kosztujący 31 zł - smsem 73 zł :) @Wyszoniek310

Opublikowano

Pójdź do sklepu z doładowaniami do telefonu chodzi o spożywczak i prosisz o PaySafeCard za 30zł i policzy Tobie tylko te 30zł i nie masz % VAT. Konto za 30zł to i ja sprzedam bo mam niepotrzebne hajsy z telefonu przeznacz sobie na rozmowy z kolegami/żankami to nic trudnego.

PZDR! (Jak chcesz kupić konto ode mnie to PRIV :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...