Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pudzian Vs Sylvia


Pudzian vs Sylwia  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pudzian

    • Wygra
      42
    • Przegra
      29
  2. 2. Sylvia

    • Wygra
      34
    • Przegra
      37

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Według mnie Pudzian przegra .. dlaczego ? Ponieważ jest mało doświadczony , a silva jest jednym z lepszych w swojej dziedzinie.. będziemy liczyć na cud, Pudzian nie stanie się we wszystkim mistrzem za 1 razem. ;]

sygnat.png

Weteran
Opublikowano

Stanie..

Wygra na bank ^^ o ile zaklad ^^ chociaz za dobrego stylu to ni ma

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

Pudzian Pudzian!!! , co prawda to prawda Sylvia ma te doświadczenie , ale jako polak ciężko mi mówić żeby Pudzian przegrał , no kurwa musi wygrać :D

"Nie ma wakacji, nie ma weekendów, nie ma urodzin, ZERO dni wolnych, bo każdy dzień jest ważny!"

Opublikowano

Pudzian wygra, łątwo to mu nie przyjdzie, ale jeśli ruszy na początku bardziej lajtowo, a potem przyłoży się do ofensywy to powinien dać radę.

My hacking projects:

Visual Basic Hack [ ok ]

D3D Public Hack [ ok ]

D3D V.I.P Hack [ I'am working about this ] ;)

B y p a s s [--------------//-------------]

0a4caeb6f073499e8fc9ad7524145a3f.0.gif

Pozdra dla ziomali z Kanzas City i dla MPC BOARD

Opublikowano

mariusz wygra tylko jezeli :

 

1.siadzie mu krytyk w skronia Sylvi

2.skopie go jak najmana

 

A przegra jezeli walka bedzie trwala wiecej niz minute ;) mam na nadzieje ze walka bedzie dobra, nie wazne kto wygra

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Niech najpierw się broni i da przeciwnikowi się zmeczyc... a Wtedy niech go okłada...

 

Mysle ze wygra pudzian choć nie jestem Pewien :D

Opublikowano

Pudzian jestsilny,ale brakuje mu kondycji ...

Myślę ,że tą walkę wygra,ale dostanie po dupie ...

Wystarczy ,że sylviago zmęczy i pudzian leży :O

W następnej walce,zarazpo Sylvi na 90 % przegra ...

pedo-dog.gif

Opublikowano

Według mnie Pudzian przegra .. dlaczego ? Ponieważ jest mało doświadczony , a silva jest jednym z lepszych w swojej dziedzinie.. będziemy liczyć na cud, Pudzian nie stanie się we wszystkim mistrzem za 1 razem. ;]

 

To mnie powaliło :x

Dziedzinie hahahaha :D .

Raczej w swojej klasie lub wadze .

Pudzian i Technika ?

On nie ma techniki bije jak ciota...

Z Koreańczykiem jeszcze jedna runda i pudzian by sie chyba udusił bo słaba kondychę ma ...

120 kg.. Musi zrzucic duzo i zacząć ćwiczyć Technike Dźwignie tak to jednym słowem ma WPIERDOL od Sylvi :>

Opublikowano

Liczę na Pudziana.

PS. To walka będzie trwała 10 czy 15min?

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

Jeżeli pudzian nie wygra w 1 rundzie to w 2 padnie. Bo w 2 tygodnie od poprzedniej walki z kondychą dużo nie zrobi :/

Nie mam zdania kto wygra

1358809676-U384748.png

Opublikowano

Heh dobrze ktos powiedzial ze tak sie po skzole mozna napier****c jebiesz gdzie leci ,a tutaj trzeba miec jakas technike a nie na slepo klepac ,sadze ze on tylko wygral te walki ze mu sie udalo mocno pare razy jebnac i juz :) Niemam zdania kto wygra ,ale moze mu sie znowu uda i wygra :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...