Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Całkowite usunięcie czatu z gry.


NiszczeBlony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

możesz go przesunąc za krawędz tak żeby go nie było widać

Opublikowano

Akurat do przeciwnej drużyny nic nie mam, ale czasami jak patrzę na swoich teammatów to stwierdzam, że zagrałbym lepiej od nich nie mając rąk. No, ale cóż temat nie o tym więc czekam na jakieś złote rady na temat wyłączenia czatu :>


Opublikowano

Akurat do przeciwnej drużyny nic nie mam, ale czasami jak patrzę na swoich teammatów to stwierdzam, że zagrałbym lepiej od nich nie mając rąk. No, ale cóż temat nie o tym więc czekam na jakieś złote rady na temat wyłączenia czatu :>

Wymyśliłem Ci na szybko jedną opcje :D 

 

1. Musisz flejmować ile w lezie ale z umiarem żeby dostać blokadę czatu.

2. Po wejściu do gierki wysyłasz szybko 3 wiadomości.

3. Nie możesz pisać i jesteś szczęśliwy :D

 

A co do usunięcia czasu to poszukaj w dziale "modyfikacje" leagueoflegends, może coś tam będzie. 

Opublikowano

Jest opcja używania mózgu, dzięki któremu zrozumiesz, że są ludzie słabsi od ciebie. Pokaż swoją wyższość.

Jakoś nie widzę, żeby ludzi kontaktowali się z robalami. Z małpami coś tam próbują, ale one ukazują jakiś poziom.

 

Pozdrawiam! Myśl pozytywnie, po to grasz by się bawić. 

x

Opublikowano

Pozdrawiam! Myśl pozytywnie, po to grasz by się bawić. 

 

Skąd wiesz po co ludzie grają? Z resztą, odpowiadając toksycznością toksycznemu graczowi dużo nie robisz, ba, pokazujesz, że ty też jesteś toksyczny.

 

@Zaacny TY odpowiedziałeś toksycznością ubraną w "ładne" słowa

 

@Topic:

 

nie wiem jak to działa itd, na szybko szukałem by tylko coś wrzucić 

 

­

kCTPOlg.gif

feel free to live

 

 

­

Opublikowano

Skąd wiesz po co ludzie grają? Z resztą, odpowiadając toksycznością toksycznemu graczowi dużo nie robisz, ba, pokazujesz, że ty też jesteś toksyczny.

 

@Topic:

 

nie wiem jak to działa itd, na szybko szukałem by tylko coś wrzucić 

 

­

 

WTF ?! Człowieku gdzie ja napisałem coś o odpisywaniu prymitywom ? 

Wręcz przeciwnie podałem przykład, który by tłumaczył siedzenie cicho. 

x

Opublikowano

@Up:

Mat-fiz ze mnie, ale czasem lubię pofilozofować. Chciałem w piękny sposób przedstawić wam moje nastawienie do tego typu "konwersacji na poziomie".

Mogłem trochę to jaśniej przedstawić, ale wy tez mogliście dłużej nad tym pomyśleć. 

 

Pozdrawiam!

x

Opublikowano

ja po 2 permach za toxic zrobiłem tak

- enemy chat off

- chat scale 0

- /mute all

- czat wywalam gdzieś poza krawędzie

- ???

- profit

imo i tak powinni zrobic ze jak kogoś zmutujesz to nie widzą co piszesz kurw bo i tak nie wytrzymuje

blyat

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...