Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Bez Hamachi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej.

Sprawdziłem swoje IP według tutka,

i te w cmd jest inne niż na stronie co oznacza

według tutka iż mam wewnętrzne IP.

Bardzo mi zależy na tym ale postawić

serwer bez HAMACHI.

Więc pytam mam taką możliwość?

Jeżeli mam to w jaki sposób?

Daje+

:)

Pozdro

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Znaczy mam neta jakiego mam.

Ale tata podłączył kilka miesięcy temu kable pod router.

Czyli moge?

Jak moge to jak?

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Refresh.

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Router sie nazywa "Netgar" czy jakoś tak.

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Czy ty na prawde myslisz, ze 'Netgar' (Netgear) duzo mi powie? Podaj dokladny model... Ja jestem chetny do pomocy, ale nie jestem jasnowidzem whatsoever.

9.png

userbarwb.png
Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Refresh.

Wybaczcie że tak odświeżam

Ale mój temat schodził w dół i nikt nie zaglada.

Ale zamiast mi napisać że np. można 1 raz na 24h

ktoś mi odpowie dobrze i będzie po problemie :).

Post up dałem link do mojego routera.

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

No tak, ale ja nie mam:

-Internet Neostrada

-Modem Livebox

:P

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Teraz dokładnie:

Chce zrobić priv bez HAMACHI.

Mam:

IP wewnętrzne,

Router:"http://www.netgear.com/Products/RoutersandGateways/WirelessGRouters/WGR614.aspx"

Czy moge postawić serwa bez HAMACHI?

Jak moge to jak?

---------------------------

All dokładnie opisane.

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Czyli jak?

Dokładnie jak odlobkować, jak zrobić... :)

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Portów wcale nie musisz w routerze odblokować:

 

Pobierz portmap, zmien ip portów, włącz porty i chodzi!

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

@UP Nie wiesz to nie pisz.

 

Nie trzeba mieć Neostrady i Liveboxa. Obojętne jaki masz router i z czego internet. Ja mam z Netii + router TP-Link i postawiłem serwa. Osobiście zamiast no-ip polecałbym DynDNS.com

Opublikowano

Mam pytanie.

W tym tucie jest aby połączyć się z:

192.168.1.1

nazwa:admin

hasło:admin

wpisuje i znowu wyskakuje zeby wpisać

tak jakby passy były inne HELP ME

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Refresh

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Advix2210 Lol! Czy ty wiesz o czym ty mowisz?

 

 

I na temat serwera.

W sysinstall jak masz te IPv6 wybieramy NO. Wyskoczy zapytanie o DHCP wybieramy YES.

Potem spolszczenie musisz zrobic z IP od http://checkmyip.com/

A jak sie logasz do bazy danych to uzywasz tego ip co miales w sysinstall tam na goze.

Portmap sie nie uzywac. I rejestracja w ustawieniach musisz dac te ip co do bazy danych.

 

A odblokowales juz porty?

Opublikowano

ten sam problem jak autor, ten sam modem, passy admin admin lub

admin

password

admin

12345

 

 

nic nie dziala :D moze ktos ma ten router i zna passy ?

net od Virgin

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...