Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiedźmin 1 - Mam błąd "Minimalne wymagania nie zostały spełnione".


Broker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko.

Męczę się już 3 dzień z Wiedźminem 1. Mam oryginalną płytę oczywiście wersja rozszerzona.

Zakupiłem kilka lat temu, i grałem na PC na nim.

Po kilku latach chce odpalić na lapku z win 8. i tu się dzieją cyrki.

 

Nadmienię że kolega (idiota) stwierdził że coś z płytą nie tak to ściągnąłem z neta wiedźmina z torrentów ale też ten sam problem.

 

wracając do konkretów :

Po zainstalowaniu Wiedźmina i odpaleniu go wyskakuje błąd z "minimalne wymagania nie zostały spełnione "

 

1. post-579073-0-23435500-1452856604.jpg

 

Po czym grzebałem w internecie i nic sensownego nie znalazłem. 

Oprócz jednej rzeczy 

 

"C:\Program Files (x86)\Wiedźmin Edycja Rozszerzona\System\witcher.exe” -dontForceMinReqs

 

w skrócie powiem że chodzi o to by zrobić skrót na pulpicie witcher.exe i dodać we właściwościach - dontForceMinReqs.

 

Tylko po klikaniu zastosuj wyskakuje komunikat. 

 

2. post-579073-0-95873900-1452856934.jpg

 

@@@@@@@@@@@@@@Edit@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

Wpisałem "C:\Program Files (x86)\Wiedźmin\System\witcher.exe" -dontForceMinReqs

Jednak zaskoczył i po kliknięciu ok. Wraz wyskakuje komunikat :

"minimalne wymagania nie zostały spełnione "

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Więc dalej.

 

Instalowanie patcha 1.5 to jakaś istna katastrofa. Po kliknięciu dalej wyskakuje komunikat :

 

3. post-579073-0-12593800-1452858195.jpg

 

A teraz System :

 

- Karta graficzna :

 Intel® HD Graphics 4600

 NVIDIA GeForce GT 740M     

 

- Procesor : 

 

Intel® Core I3 400M CPU @ 2.40HGz , 2.40HGz

 

- RaM 

 

6 GB

 

Windows 8 64 Bitowy.

 
Maniacy Gier Pomóżcie. 
GirL_B4SS.png
Opublikowano

Witam.

Mam także PC na win 7 tam był otóż problem z uprawnieniami administratora i z Tagesprotection.

Po odkryciu konta administratora oraz w zakładce Zgodność zaznaczyłem, uruchom jako administrator + uruch. ze zgodnością Win xp.

 

Wiedźmin w końcu poleciał.

Wiedźmin 1 nie został stworzony na windows 8, więc pewnie dlatego ten błąd.

 

Masz racje mnóstwo problemów jest z win 8, ale z tego co przeczytałem w internecie, a siedzę w nim od godziny 8 rano ( i ledwo widzę na oczy) to, Jednym udaje się prostymi sposobami odpalić wiedźmina a drudzy którzy wypróbowali wszystko co inni sugerowali, okazało się niczym.
 
Ale mam nadzieję że jednak ktoś z forumowiczów zna rozwiązanie :)
GirL_B4SS.png
Opublikowano

@Broker a na win. 8 nie na zgodności, zmień ją to może zadziała.

Możliwe że wiedźmin 1 nie ma odpowiednich sterowników na win. 8.

 

Takie pytanko masz wiedźmina na steamie czy GoG'u?

3299714609807431174823.jpeg

Opublikowano

@Broker a na win. 8 nie na zgodności, zmień ją to może zadziała.

Możliwe że wiedźmin 1 nie ma odpowiednich sterowników na win. 8.

 

Takie pytanko masz wiedźmina na steamie czy GoG'u?

Steamie czu Gogu ? Nie rozumiem za bardzo o co chodzi.

 

Grę zakupiłem 9 lat temu w Media markt :)

GirL_B4SS.png
Opublikowano

 

 

Steamie czu Gogu ? Nie rozumiem za bardzo o co chodzi.
 

Ok jak grę kupiłem 9 lat temu to nie było pytania o steam.

Obstawiam że brak sterownika na win 8.

 

Znalazłem taki temat zobacz.

 

Mam rozwiązanie twojego problemu, tylko nie wiem czy na 100%.

Plik: System/witcher.exe

 

1. PPM na skrót i właściwości.

2. W polu Element docelowy  na końcu dopisujesz -dontForceMinReqs

3. Chyba powinno działać

 

Napisz co i jak.

3299714609807431174823.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Rozwiązałem Problem pisząc do CD project.

 

 

 

Ok jak grę kupiłem 9 lat temu to nie było pytania o steam.

Obstawiam że brak sterownika na win 8.

 

Znalazłem taki temat zobacz.

 

Mam rozwiązanie twojego problemu, tylko nie wiem czy na 100%.

Plik: System/witcher.exe

 

1. PPM na skrót i właściwości.

2. W polu Element docelowy  na końcu dopisujesz -dontForceMinReqs

3. Chyba powinno działać

 

Napisz co i jak.

 

Na samej górze pisałem że Próbowałem tego sposobu :)

 

Ale znalazłem Rozwiązanie. Napisałem do CD Project 

 

O to co odpisali Może komuś także pomoże :)

 

Witam,

Wydaje mi się że najprostszym sposobem aby pozbyć się tego błędu będzie reinstalacja gry i uaktualnienie jej. Aby zrobić to w najprostszy sposób należy wejśc na stronę: https://www.gog.com/witcher/backup wpisać tam posiadany przez Pana klucz, i przypisać grę do konta gog. Po tym należy uruchomić aplikację gog galaxy ( https://www.gog.com/galaxy ), i jeszcze raz zainstalować i zaktualizować grę.

 

Zrobiłem Jak mi napisali i za pierwszym razem poleciało :)

 

Pozdrawiam. Temat do zamknięcia.

GirL_B4SS.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...