Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam dobrej myszki w dobrej cenie do cs go.


kacperos14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie.Dodam ze moj budzet wynosi max 250zl.Dobrze jakby myszka posiadala jakis fajny software,chodzila w tak niskich dpi jak 400.

@Edit wiele osob pisze ze podaja niektorzy myszki bez software.Przezyje nawet z taka jezeli jakas ma miec np.lepszy sensor a nie miec software to poswiece nawet software za sensor.

Opublikowano

@Xeeideex

Gościu chce myszkę pod software, a ty mu z fk1 wyskakujesz..

 

 

Tak jak w temacie.Dodam ze moj budzet wynosi max 250zl.Dobrze jakby myszka posiadala jakis fajny software.

Jaka wielkość dłoni? Którego chwytu używasz?

 

IRu7OnD.png

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

@Xeeideex

Gościu chce myszkę pod software, a ty mu z fk1 wyskakujesz..

 

 

 

Jaka wielkość dłoni? Którego chwytu używasz?

 

IRu7OnD.png

Nie ma podswietlenia a tak to mozna hz i dpi zmienic przyciskami na myszce. I napisal ze dobrze by bylo a nie ze musi byc

Opublikowano

Nie ma podswietlenia a tak to mozna hz i dpi zmienic przyciskami na myszce. I napisal ze dobrze by bylo a nie ze musi byc

ale czemu koniecznie musi być fk? skoro mówi, że chce software to niech będzie rival, bo to praktycznie to samo i ma swoje własne oprogramowanie.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

@Xeeideex

Gościu chce myszkę pod software, a ty mu z fk1 wyskakujesz..

 

 

Jaka wielkość dłoni? Którego chwytu używasz?

 

IRu7OnD.png

Uzywam chwytu palm grip oraz dlugosc zmierzona z znaleziona w necie instrukcja(od lini kciuka do najdluzszego palca)wynosi 12,5cm

Opublikowano

Zastanawialbym sie miedzy Rivalem, a Razerem Deathadderem 2013, a moźe nawet Naosrm 7000. Kazda mysz posiada dobry software, a ich sama budowa jest praiwe identyczna (sensor) i podczas używania nie poczujesz różnicy między rivalem (a33q0), a deathadderem (s3988). Naos posiada ten sam sensor co Rival. Teraz od ciebie zależy wybór, jeśli chodzi o czymnik wydajność/cena to wybrałbym rivala.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Zastanawialbym sie miedzy Rivalem, a Razerem Deathadderem 2013, a moźe nawet Naosrm 7000. Kazda mysz posiada dobry software, a ich sama budowa jest praiwe identyczna (sensor) i podczas używania nie poczujesz różnicy między rivalem (a33q0), a deathadderem (s3988). Naos posiada ten sam sensor co Rival. Teraz od ciebie zależy wybór, jeśli chodzi o czymnik wydajność/cena to wybrałbym rivala.

Mowisz o steelseriers rival 300?

Opublikowano

300 albo zwykly bo to jest jedno i to samo jesli chodzi o sensor, ale 300 jest lepiej wykonana.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

300 albo zwykly bo to jest jedno i to samo jesli chodzi o sensor, ale 300 jest lepiej wykonana.

tzn. nie dokładnie to samo, bo rival 300 ma wg mnie lepszy sensor; pix 3310, a rival 100 adns 3050. tak tylko dla sprostowania. rival 300 jest ogólnie lepszym wyborem.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

tzn. nie dokładnie to samo, bo rival 300 ma wg mnie lepszy sensor; pix 3310, a rival 100 adns 3050. tak tylko dla sprostowania. rival 300 jest ogólnie lepszym wyborem.

Wy mylicie caly czas rivala 100 ze zwyklym... Zeciarzowi chodzi o zwyklego albo o 300 a nie 100. Ja bym raczej wzial ss rival albo 300

Opublikowano

tzn. nie dokładnie to samo, bo rival 300 ma wg mnie lepszy sensor; pix 3310, a rival 100 adns 3050. tak tylko dla sprostowania. rival 300 jest ogólnie lepszym wyborem.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nic nie pisałem o rivalu 100. Z resztą i tak rival 100 to gowno.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...