Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fate/kaleid liner Prisma☆Illya & 2wei! & 2wei Herz! - dyskusja


HarryPotter:*xD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystkie sezony 9/10? o.O Musisz być dużym fanem lolitek i ecchi hehe. Niby jest na liście planowanych. Wezmę się, w któryś dzień za to i obejrzę przynajmniej te 2 odcinki, chociaż nie tyle ecchi co loli mnie odrzucają.

Wspomniałeś o yuri. Yuri czy bardziej Shōjo-ai? xD

 

Archer taki nieco inny się wydaje xD

 

 

archer.jpg

 

 

Opublikowano

#2up

 

Nie no, loli mogą być (yuri tym bardziej) ale musi to być w dobrej otoczce, np. Ro Kyu Bu też ma dość dużo pół nagich lolitek ale jest tak toporne że nie da się tego oglądać xD

 

W jakim sensie inny xD? Jak porównujesz to z jakąkolwiek inną serią Fate/... to nie mam pojęcia bo nie oglądałem, tylko opisy czytałem.

 

A na obrazku to jest chyba

Illya po użyciu karty archera, czy tam assasyna, potem z tej karty "wyszła" Kuro xD

 

 

#up

 

Dziś chciałem coś lżejszego, bez megga deep fabuły, a wyszło że i tak tyle samo czasu spędziłem nad pisaniem xD

Gdyby motyw miłości do Shioru został zastąpiony jedną z tych pokojówek (już zbyt poryte byłoby gdyby na matke się uwzięły xD) to byłoby perfekt <3

 

ae1d1005fe.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...