Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

wp2009

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam, serwera poszedłem, pogadać dostałem od razu bana na 30 dni.

Witam Ciebie Gronek Jeżeli dla ciebie jest pogadać że skaczesz po kanałach w centrum pomocy to brawo dla ciebie :)

2boXRtY.gif
Opublikowano

 

Nie polecam, serwera poszedłem, pogadać dostałem od razu bana na 30 dni.

Witam Ciebie Gronek Jeżeli dla ciebie jest pogadać że skaczesz po kanałach w centrum pomocy to brawo dla ciebie :)

 

Jak dla ciebie skakanie jest to wejście z jednego kanału na drugi to powodzenia 

 

https://scr.hu/yXLBRD

giphy.gif

Opublikowano

 

 

Nie polecam, serwera poszedłem, pogadać dostałem od razu bana na 30 dni.

Witam Ciebie Gronek Jeżeli dla ciebie jest pogadać że skaczesz po kanałach w centrum pomocy to brawo dla ciebie :)

 

Jak dla ciebie skakanie jest to wejście z jednego kanału na drugi to powodzenia 

 

https://scr.hu/yXLBRD

jeżeli ktoś wchodzi na kanał w centrum pomocy to po coś ty wszedłeś i jeszcze ja do ciebie mowie nie skacz a ty mi mówisz ze masz to gdzieś i tak dalej wiec ban poleciał ^_^

2boXRtY.gif
Opublikowano

 

powiem ci tak

Nawet te serwery co są od kilku lat też tak miały w te dni co ja ze serwer był off bo są jakieś usterki na liniach od ts ;)

Na Dole ip owych ts'ów co tez tak miało :)

POL-SPEAK.pl
ETS2MP.COM
Ts-LoL.PL
GRYWAMTU.PL
i wiele więcej

Jeżeli masz serwer nie z polski [nie chodzi o strone hostera]

tylko o twoj np vps który nie jest z polski to tak nie miałeś

ale te osoby co mają polskiego vps to tak miały :)

Pan nie wie o czym mówi, co długość serwerów ma do Stabilności. Wiele było Serwerów TeamSpeak3 włączonych. Nie ma to nic wspólnego z TeamSpeak3 tylko siecią serwera gdzie firma ATMAN miała prace techniczne.

 

Serwery z net-speaka nie działały. :>

 

Administracji nie znam, więc neutral.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...