Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Jakiego herosa polecacie na początek?


prezes_spolki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak grałem kilka lat temu to świetnie mi się grało, teemo, xin-zhao, annie, lux, a później zacząłem grać brandem.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Garen jest prosty, a zarazem silny. Posiada on silence na Q, dodatkowe odpornosci na W, a także przesilny ultimate, który w jeden z celów zadaje nieuniknione obrażenia.

Opublikowano

Mi sie super grało Olafem, ale Tobie polecam coś prostrzego np Garen albo Ashe.

Opublikowano

Podepne sie, zaczalem niedawno grac troszke w lol. Jestem zielony jeszcze :) Ogarniam ashe (kupiony) na bot, ale czasem w grze jest za duzo adc lub ashe zajety. Chcialbym sie troszke nauczyc kims nowym.

 

Kim darmowym z obecnego zestawu moglbym pograc jako jungler moze albo mid (najlepiej na obu jesli sie da). Albo jakiego bohatera kupic?

Gdy potrzebny jest ADc t moge z darmowych Sivir wziac, dwa razy gralem i nie jest tak zle, ale wolalbym nowej roli sie nauczyc. Jungler bylby fajny.

Opublikowano

Do 6 graj postaciami na rotacji np. jinx/wukong fajnie się gra i duży dmg ew. lux. Gdy już wbijesz troche IP kup coś typu master/lulu etc.

Od 20 lvl'a polecam runy już kupować. 

Opublikowano

Tylko jak gram tak na chybil trafil to sie blaznie troche znaim ogarne skille itd :D

Dlatego chcialbym chociaz jedna jeszcze postac ogarnac nieco lepiej.

 

CO do funduszy - mam 6500

Opublikowano

Ja polecam na start grać adc takimi jak Jinx ashe i graj bardziej defensywie warto przeciwników prowadzić do wieży i zabijać ich na małych lvl mało kto ogarnia lola nie kupuj run do 20lvl ja taki zrobiłem błąd :x

Na jungle jest taka śmieszna ale dobra i łatwa postać Nunu albo

Opublikowano

Ja na twoim miejscu skupiłbym się na czymś trudniejszym, bo na wyzszych dywizjach ciężko coś jest ugrać tymi "easy "postaciami bo mają mało możliwości i brak kombinacji. Chociaż ostatnio widziałem challangera z korei który mainuje mastera xD

 

Top : Jax  / Trynda / Singed

Mid : Annie

Jungle : Master, Warwick, Nunu, amumu, noctrune

Support : Blitzcrank

 

Z trudniejszych postaci

 

Top : Renekton

Mid : Zed

Jungle : Shaco Lee Sin

Supp Braum

Adc : Kalista

Opublikowano

Ciekawe ile punktów dostane :P

Jak dla mnie graj Tym co przypadnie ci do gustu, tutaj nie chodzi czy champion jest prosty czy trudny, graj tym czym najlepiej Tobie się gra, próbuj grać, a pewne jest to że znajdziesz tą swoją ulubioną :) Każda postać jest łatwa, zależy jak to rozumiesz.

@AntyWarn

Yasuo:

-Średni do ogarnięcia

-Tarcza która  blokuje multum ataków

-Pasywka

-E które daje większą mobilność

-Podwojony krytyk z pasywki

-Q które zależy od prędkości ataku(Czym więcej tym mniejszy czas odnowienia)

Ale jak już pisałem, Każdy ma swojego Maina, Tobie polecam też go wybrać, nie patrz na innych :)

9u2pvr.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...