Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,poszukuje fotela do pracy przy komputerze.

 

 

 

 

 

 

Mój wzrost:152 (mam 12 lat :P)

 

 

chciałbym fotel z jakimś oparciem np. tohttp://allegro.pl/krzeslo-biurowe-obrotowe-fotel-biurowy-stol-tabore-i5557894605.html

 

 

 

 

 

 

lub :http://allegro.pl/biurowy-fotel-obrotowy-7410-siatka-4kolory-okazja-i5893092495.html

 

 

lub dopłacić do tego: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5894379681&reco_id=1b553578-b7b9-11e5-baf3-0227efb591e4&ars_rule_id=201&ars_source=ars&ars_socket_id=16

 

 

 

 

Dobrze by było , jakby miał regulowane oparcie

 

 

 

DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI :D

 

 

 

 

 

Opublikowano

1 nie kupuj, bo widać, że nie wygodne gówno. Brałbym 3, no chyba, że ci nie starczy pieniedzy to wtedy zdecydowałbym się na 2. 

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

1. nie pisz tak wielką czcionką, bo nie ma po co. Po to wchodzi się w temat, żeby przeczytać co piszesz, a problemów ze wzrokiem tu nikt nie ma (a jak ma to ma też okulary).

 

2. Żaden z tych foteli nie jest moim zdaniem ergonomiczny. Ja kupiłem taki: http://allegro.pl/fotel-biurowy-model-racer-v2-promocja-lucaro-czerw-i5908399877.html(tylko, że żółty (nie było czerwonego, a to tylko kolor, więc...) i dałem 375zł (jak widzisz staniał).

 

PS. jesteś niski i cały czas rośniesz, więc po co co taki fotel, skoro każdy z tych foteli jest dla ciebie za duży?

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Przecież ci odpowiedział: http://www.mpcforum.pl/topic/1505133-fotel-do-200-zł/?p=12734902

Więc ogarnij, bo napisałeś drugi post na forum i już piszesz capslockiem.

 

PS. zapoznaj się z regulaminem przed napisaniem kolejnych postów. Taka mała rada.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...