Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam normalnych osób. Do stworzenia serwera/sieci ewentualnie.


aka_z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć nazywam się Przemysław mam 21 lat pochodzę z woj.Lubelskiego okolice Zamościa.

 

Szukam kilku osób do stworzenia serwera cs 1.6, ze względu na to iż moi znajomi wyjechali za granicę i ekipa mi się trochę posypała ewentualnie do stworzenia sieci lub do dołączenia do jakiejś dobrej.

 

 

Pragnę stworzyć serwer BF2 Exp Mod + 4Fun.

Jestem w fazie beta testów z moją paczką, jest ona dosyć unikalna ze względu na pluginy które w niej występują. Co prawda większość jest ogólno dostępna lecz niektóre przerobiłem. A niektóre to naprawdę ciężko znaleźć i nie ma ich na polskich serwerach.

Serwer postawię na pukawce, w ofercie standard(900FPS i pb2.)

Steam i Non Steam

 

Poszukiwani:

 

Współaściciel/e

HeadAdmin/i

OpiekunSerwera

Admini Serwera

 

Z moim dodatkowych atutów.

Pracuje w biurze (mogę być dostępny na forum i w ftp w ciągu dnia).

Posiadam wygaśnietą licencje ipb.( ewentualność wznowienia działalności z siecią.)*nie sprzedaje.

Potrafię posługiwać się html i css i małe pojęcie z php. 

Bardzo dobrze znam IPB.

 

Nie będę się rozpisywał :) więcej informacji na gg lub steam ewentualnie priv na forum.

To co wyżej jest to tylko powierzchniowy zarys. Więc nie zaszkodzi zapytać o więcej.

GG: 56783157

Steam: aka_z 

https://steamcommunity.com/id/aka_z/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...