Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy da się przerobić FunnyGuilds, aby gildie były pod sektory?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Czy da się przerobić funnyguilds aby działały pod sektory (2)

Jak ma ktos przerobiony może podesłać na priv daje limit

Opublikowano

Wszystko da się, jak ktoś chcę i nie mówi sobie "nie dam rady".

 

Wątpie, żeby ktoś ci napisał/przerobił za darmo gildie pod sektory :)

Opublikowano

Wszystko da się, jak ktoś chcę i nie mówi sobie "nie dam rady".

 

Wątpie, żeby ktoś ci napisał/przerobił za darmo gildie pod sektory :)

Sam też dam radę ale niewiem czy mam zrobić zapisywanie join quit i wyrzucić taska
Opublikowano

Powiem tak, trzeba tylko mysql'a poprawić i fg będą działały z sektorami.

W senie taska

Czy jak wbija pobirasz online i zapisujesz to jak task

Opublikowano

Przerobienie gildii pod sektory zajmie dłużej niż napisanie nowych.

Synchronizacja punktów/zabójstw/śmierci to jest nic, pamiętaj że musisz synchronizować pomiędzy sektorami

  • gildie
  • czat (tagi gildii)
  • zaproszenia do gildii
  • wyrzucanie z gildii

 

Przerabianie tego jest nonsensem. Ja napisałem gildie, toolsy i sektory pod pewien serwer w 6 dni.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...