Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Twój kanał to: https://www.youtube.com/user/TheXMateOx ?

Jeżeli tak to nie polecam. Nie ze względu na to że współpracowałem i nie byłem zadowolony bo tego nie robiłem ale wystarczy spojrzeć na kanał i poszczególne filmy ale wyrobić sobie opinię.
Komentarze prawie zawsze wyłączone, to samo tyczy się łapek w góre/dół i znikąd po 2k wyświetleń hmm :) Materiały także nie są na wysokim poziomie.

Natomiast jeżeli to nie Twój kanał to przydałoby się abyś podał link, chociaż jestem na 99% procent pewny że podałem właściwy link w moim poście.

lupik-log_awxeehx.png

Szukasz kogoś kto szybko i porządnie zakoduje Twoją stronę?
Właśnie mnie znalazłeś!
Odwiedź mój temat i przekonaj się, że warto powierzyć mi to zadanie.
Lupik - Usługi kodowania stron

Opublikowano

Twój kanał to: https://www.youtube.com/user/TheXMateOx ?

 

Jeżeli tak to nie polecam. Nie ze względu na to że współpracowałem i nie byłem zadowolony bo tego nie robiłem ale wystarczy spojrzeć na kanał i poszczególne filmy ale wyrobić sobie opinię.

Komentarze prawie zawsze wyłączone, to samo tyczy się łapek w góre/dół i znikąd po 2k wyświetleń hmm :) Materiały także nie są na wysokim poziomie.

 

Natomiast jeżeli to nie Twój kanał to przydałoby się abyś podał link, chociaż jestem na 99% procent pewny że podałem właściwy link w moim poście.

Tak to xMateo, ale udowodnij, że to nabijane ;) ? Masz Dowodu bo pisanie głupot to jaja. Podlicz to, iż ma na dużo FP metiniowych wrzuca się na grupy itd. Pisz do niego, nie do mnie :)
Opublikowano

 

Twój kanał to: https://www.youtube.com/user/TheXMateOx ?

 

Jeżeli tak to nie polecam. Nie ze względu na to że współpracowałem i nie byłem zadowolony bo tego nie robiłem ale wystarczy spojrzeć na kanał i poszczególne filmy ale wyrobić sobie opinię.

Komentarze prawie zawsze wyłączone, to samo tyczy się łapek w góre/dół i znikąd po 2k wyświetleń hmm :) Materiały także nie są na wysokim poziomie.

 

Natomiast jeżeli to nie Twój kanał to przydałoby się abyś podał link, chociaż jestem na 99% procent pewny że podałem właściwy link w moim poście.

Tak to xMateo, ale udowodnij, że to nabijane ;) ? Masz Dowodu bo pisanie głupot to jaja. Podlicz to, iż ma na dużo FP metiniowych wrzuca się na grupy itd. Pisz do niego, nie do mnie :)

 

Po1. Każdy kto brał u Ciebie serie to wie, że nic nie przynosisz z reklam a wyświetlenia są kupowane przykład? metin2.sg nie wzieli dluzszej serii, bo nic reklamy nie robisz, a po 2 czemu piszesz ze " pisz do niego" skoro to jest twoje konto? f**k logic

DiamondMT2.pl

Opublikowano

 

 

Twój kanał to: https://www.youtube.com/user/TheXMateOx ?

 

Jeżeli tak to nie polecam. Nie ze względu na to że współpracowałem i nie byłem zadowolony bo tego nie robiłem ale wystarczy spojrzeć na kanał i poszczególne filmy ale wyrobić sobie opinię.

Komentarze prawie zawsze wyłączone, to samo tyczy się łapek w góre/dół i znikąd po 2k wyświetleń hmm :) Materiały także nie są na wysokim poziomie.

 

Natomiast jeżeli to nie Twój kanał to przydałoby się abyś podał link, chociaż jestem na 99% procent pewny że podałem właściwy link w moim poście.

Tak to xMateo, ale udowodnij, że to nabijane ;) ? Masz Dowodu bo pisanie głupot to jaja. Podlicz to, iż ma na dużo FP metiniowych wrzuca się na grupy itd. Pisz do niego, nie do mnie :)

 

Po1. Każdy kto brał u Ciebie serie to wie, że nic nie przynosisz z reklam a wyświetlenia są kupowane przykład? metin2.sg nie wzieli dluzszej serii, bo nic reklamy nie robisz, a po 2 czemu piszesz ze " pisz do niego" skoro to jest twoje konto? f**k logic

 

Po 1 dziecko nie wiesz z kim piszesz.

Po 2 udowodnij mu to,a nie wypisujesz pseudo techniku na forum bez dowodów.

Po 3 Bez pozdrowien Adi :)

Opublikowano

 

 

 

Twój kanał to: https://www.youtube.com/user/TheXMateOx ?

 

Jeżeli tak to nie polecam. Nie ze względu na to że współpracowałem i nie byłem zadowolony bo tego nie robiłem ale wystarczy spojrzeć na kanał i poszczególne filmy ale wyrobić sobie opinię.

Komentarze prawie zawsze wyłączone, to samo tyczy się łapek w góre/dół i znikąd po 2k wyświetleń hmm :) Materiały także nie są na wysokim poziomie.

 

Natomiast jeżeli to nie Twój kanał to przydałoby się abyś podał link, chociaż jestem na 99% procent pewny że podałem właściwy link w moim poście.

Tak to xMateo, ale udowodnij, że to nabijane ;) ? Masz Dowodu bo pisanie głupot to jaja. Podlicz to, iż ma na dużo FP metiniowych wrzuca się na grupy itd. Pisz do niego, nie do mnie :)

 

Po1. Każdy kto brał u Ciebie serie to wie, że nic nie przynosisz z reklam a wyświetlenia są kupowane przykład? metin2.sg nie wzieli dluzszej serii, bo nic reklamy nie robisz, a po 2 czemu piszesz ze " pisz do niego" skoro to jest twoje konto? f**k logic

 

Po 1 dziecko nie wiesz z kim piszesz.

Po 2 udowodnij mu to,a nie wypisujesz pseudo techniku na forum bez dowodów.

Po 3 Bez pozdrowien Adi :)

 

Jak bym miał starego pct'a to bym cie tak dojechał w tym temacie, że byś zamknął ten temat pajacu.

Dowody? wystarczy zobaczyć twój kanał i jest wszystko jasne ;)

DiamondMT2.pl

Opublikowano

 

 

 

 

Twój kanał to: https://www.youtube.com/user/TheXMateOx ?

 

Jeżeli tak to nie polecam. Nie ze względu na to że współpracowałem i nie byłem zadowolony bo tego nie robiłem ale wystarczy spojrzeć na kanał i poszczególne filmy ale wyrobić sobie opinię.

Komentarze prawie zawsze wyłączone, to samo tyczy się łapek w góre/dół i znikąd po 2k wyświetleń hmm :) Materiały także nie są na wysokim poziomie.

 

Natomiast jeżeli to nie Twój kanał to przydałoby się abyś podał link, chociaż jestem na 99% procent pewny że podałem właściwy link w moim poście.

Tak to xMateo, ale udowodnij, że to nabijane ;) ? Masz Dowodu bo pisanie głupot to jaja. Podlicz to, iż ma na dużo FP metiniowych wrzuca się na grupy itd. Pisz do niego, nie do mnie :)

 

Po1. Każdy kto brał u Ciebie serie to wie, że nic nie przynosisz z reklam a wyświetlenia są kupowane przykład? metin2.sg nie wzieli dluzszej serii, bo nic reklamy nie robisz, a po 2 czemu piszesz ze " pisz do niego" skoro to jest twoje konto? f**k logic

 

Po 1 dziecko nie wiesz z kim piszesz.

Po 2 udowodnij mu to,a nie wypisujesz pseudo techniku na forum bez dowodów.

Po 3 Bez pozdrowien Adi :)

 

Jak bym miał starego pct'a to bym cie tak dojechał w tym temacie, że byś zamknął ten temat pajacu.

Dowody? wystarczy zobaczyć twój kanał i jest wszystko jasne ;)

 

Czy ty ułomie nie rozumiesz, że Mateo nie ma konta bo dostał bana i wrzucam mu wszystkie posty jakie chce ?

Dzielenie jak i sprzedawanie kont jest zakazane, Straszeniem nic nie poradzisz przedstaw dowody potem wypisuj dziecko.

Pozdrawiam Adi.

%%%%

Reffre$$h

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...