Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Medy, medy i jeszcze raz medy. Magiczne 7 + 1.


Vaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie! Problem stary jak świat, choć tym razem dotyczy czołgów tzw "medów".

 

Który i dlaczego?

 

Muszę się przyznać, że będzie, to mój pierwszy med, tak więc narodowość bez znaczenia, naukę czas zacząć :D

Moje oczekiwania, to pier@#&!@, dobra zabawa i...  to wszystko :lenny: , albo aż tyle ;)

A i kupuje bo jest *promocja, żeby nie było :yay: 

A tu zestaw.

 

No i Panie, który wybrać?

 

 

 

Panther mit 8,8 cm L/71 AnnoG106_PzKpfwPanther_AusfF.png

T-54 first prototype        AnnoR112_T54_45.png

T26E4 SuperPershing      AnnoT26_E4_SuperPershing.png

AMX Chasseur de charsAnnoF68_AMX_Chasseur_de_char_46.png

M4A1 Revalorisé             AnnoF73_M4A1_Revalorise.png

STA-2                                AnnoSTA_2_3.png

T-34-3                          AnnoCh14_T34_3.png

, a może, choć to inna "parafia"  Škoda T 40 ?AnnoCz01_Skoda_T40.png

 

* promocja do 10.01 - przypominam :)

test

 

 

Opublikowano

CDC. Przyjemny, mobilny med z dobrym działkiem. Ewentualnie fajną opcją jest T-54 prot, reszta moim zdaniem jest mniej lub bardziej niewarta uwagi. STA-2, T-34-3 to bardzo słabe czołgi.

Opublikowano

CDC. Przyjemny, mobilny med z dobrym działkiem. Ewentualnie fajną opcją jest T-54 prot, reszta moim zdaniem jest mniej lub bardziej niewarta uwagi. STA-2, T-34-3 to bardzo słabe czołgi.

 

Jak ktoś lubi panterke to też jest fajna, na twierdzy czasami zbijam z niej gwiazdki ;d

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

CDC / STA-2.

T-54­ to muł. - Czekam na obrońców ZSSR  :yay:

 

CDC - Mobilność, celność, penetracja to jego plusy. Największe minusy - bardzo często pada ammorack / oneshoty od artylerii.

STA-2 to mało popularna zabawka, która również ma przyzwoitą penetrację i celność. Jest dużo mniej mobilny od CDC, ale mnie osobiście gra się nim o wiele lepiej niż t-54 mod.1

Opublikowano

Jak ktoś lubi panterke to też jest fajna, na twierdzy czasami zbijam z niej gwiazdki ;d

 

Działko porównywalne z CDC, do tego słaba mobilność, pancerz nic nie odbije, niczym nie wyróżnia się przy cdc.

 

CDC / STA-2.

T-54­ to muł. - Czekam na obrońców ZSSR  :yay:

 

CDC - Mobilność, celność, penetracja to jego plusy. Największe minusy - bardzo często pada ammorack / oneshoty od artylerii.

STA-2 to mało popularna zabawka, która również ma przyzwoitą penetrację i celność. Jest dużo mniej mobilny od CDC, ale mnie osobiście gra się nim o wiele lepiej niż t-54 mod.1

 

Ta, 180 peny na Xt. 

Opublikowano

Ok. Prowadzi CDC :). Może ktoś jeszcze coś napisze?

test

 

 

Opublikowano

Krótko gram, nie jestem dobrym graczem, nie grałem żadnym z tych medów ale szczerze nie rozumiem czemu tu każdy chwali cdc. Grając przeciwko niemu nie mam żadnych problemów. Najtrudniej mi się gra przeciwko E4 i wydaje mi się, że to jest najlepszy czołg. Tyle mogę powiedzieć ;)

Opublikowano

Brałbym na twoim miejscu t-54 prototype albo AMX'a CDC. t-54 dlatego bo mam sentyment do czołgów na bazie t-54, wszystkie są bardzo dobre, ma bardzo fajny pancerz wieży. AXM jest szybki, z tych wszystkich zdecydowanie zapewni ci najwięcej funu, jednak jest dość ciężki do ogarnięcia (w przeciwieństwie do t-54).

Opublikowano

Pancerz na sajdzie spokojnie odbija 8 ;)

 

Spore szczęście trzeba mieć, ja IS-6 odbiłem się nie więcej niż 2 razy...

 

Krótko gram, nie jestem dobrym graczem, nie grałem żadnym z tych medów ale szczerze nie rozumiem czemu tu każdy chwali cdc. Grając przeciwko niemu nie mam żadnych problemów. Najtrudniej mi się gra przeciwko E4 i wydaje mi się, że to jest najlepszy czołg. Tyle mogę powiedzieć ;)

 

Jeśli ktoś nie potrafi nim grać, to zbiera. Jest duży i papierowy, do tego dochodzi słabe camo - trzeba umieć nim grać. 

 

Brałbym na twoim miejscu t-54 prototype albo AMX'a CDC. t-54 dlatego bo mam sentyment do czołgów na bazie t-54, wszystkie są bardzo dobre, ma bardzo fajny pancerz wieży. AXM jest szybki, z tych wszystkich zdecydowanie zapewni ci najwięcej funu, jednak jest dość ciężki do ogarnięcia (w przeciwieństwie do t-54).

 

T-54 nie jest łatwym czołgiem. Wybacza błędy, jednak działko ma słabe. Niska penetracja, wysokie losowania, słaba celność jak na meda. Wymaga mózgu, do tego pancerz zaczyna być nieprzebijalny, gdy gracz potrafi go wykorzystać. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...