Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam działającego pluginu na gildie, Spigot na wersji 1.8.


746733

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polskich? Właściwie nie ma.

Angielskie to standardowo pójdzie ci Factions

Na 1.8.x pójdzie ci FunnyGuilds

Wkrótce

Opublikowano

@emil360 Myślę, że najlepszą opcją jest plugin FunnyGuilds użytkownika @dzikoysk (pamiętam już Twój nick na pamięć ^^). Polecam Ci go, długo z niego korzystałem. :)

A funny przypadkiem się nie sypią na 1.8? Bo mi się wydaje, że dzikoysk'i mówił, że już tego na 1.8 nie będzie wspierał i rozwijał.

 

@topic

NovaGuilds ;]

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

@OldisPL Patrząc na link który podesłałem, pisze już na samym nagłówku "[1.7.x - 1.8]", a w funkcjach pisze "Wsparcie 1.8". ;)

 

PS Cieszę się, że napisałeś coś konkretnego, a nie zwykły hejt. Już masz u mnie plusa, na pewno polubię Twoje podanie na KidModa, które może w przyszłości złożysz ;)

 

Opublikowano

@OldisPL Patrząc na link który podesłałem, pisze już na samym nagłówku "[1.7.x - 1.8]", a w funkcjach pisze "Wsparcie 1.8". ;)

 

PS Cieszę się, że napisałeś coś konkretnego, a nie zwykły hejt. Już masz u mnie plusa, na pewno polubię Twoje podanie na KidModa, które może w przyszłości złożysz ;)

 

Staram się ;].

Nie oceniaj ludzi po okładce.

 

@746733

Stwórz go sam :v.

Powinno zadziałać XDDDDDDDDD

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Staram się ;].

Nie oceniaj ludzi po okładce.

 

@emil360

Stwórz go sam :v.

Powinno zadziałać XDDDDDDDDD

Wlasnie nie bedze, dev factions dodal teraz dodatkowy plugin masscore ktory powinien robic tam pliki factions i cfg lecz nie robi ;/

 

 

Juz pisalem, ze nova, funnyguilds nie dziala, testowalem wszystkie wersje.

Opublikowano

factions

 

Factions działa poprawnie, lecz nie tworzy folderu ;x Nie wiem czy to tylko u mnie ^^

Polskich? Właściwie nie ma.

Angielskie to standardowo pójdzie ci Factions

Na 1.8.x pójdzie ci FunnyGuilds

Funnyguilds na spigocie nie działa, wali errorami po konsoli.

Factions niby tak, ale spolszać mi się nie chce ;x

Cebulaki...

Plugin Factions wprowadza Frakcje, a nie gildie.

Jeśli chodzi o gildie na 1.8, to nie ma żadnych w 100% działających.

Jeśli chcesz dobry plugin na gildie, to napisz do jakiegoś programisty.(mnie, Diaxowera07 i td...)

 

Pozdrawiam ;)

 

 

POTRZEBUJESZ STRONY INTERNETOWEJ?

ZAMÓW JĄ U MNIE!

https://www.mpcforum.pl/topic/1646972-tworzenie-stron-www/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...