Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie Botować Knightem 45 Lvl Z Paccem?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

mam problem bo mam pacca i nie wiem gdzie mam botować żeby był dobry exp i kasa?

Tak aby co najmniej było 25k/1h expa i żeby gdzieś co godzinę 2k siana?

Proszę pomóżcie...

z góry dzięki może będzie + albo 5 xD

Skille 74/72

eQ: Dark Helmet, Knight Armor, Knight Legi, Beho Shield, Brighth Sword, Leather Boots, Scarf, Crystal Ring... to jest All

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Może lizaki dworce lub małpy dobre by były?

dużo ich tam jest...?

nie wiem a siano leci nie źle...?

mniej więcej ile na 1h expa średnia?

może zobaczę a to gdzie jest? xD

ale dzięki +

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Z doświadczenia wiem że bardzo dobrze jest na lagunie surface jest zajebiście, ale skoro nie masz pacca to idz na cyklopy bądź mintwalin, może też być elf village w venore. Od około 60 levca można iść na orc fort. Na mintwalin jeżeli będziesz robił lootbagi to w 24h wyciągniesz okolo 100-200k zalezy od populacji servera i czy asz tam dużo thiefow.

 

Edit: Sorki stary za bardzo się rozpedzilem. No więc jak masz pacca to idz na lagune najpierw zrob wpt surface tylko 2 wyspa, a potem od 50-55 levca usatw laguna surface cala. Od okolo 65-70 minosy yalahar albo pierwsza wysepka na lagunie -2. mozesz ew. sprobowac magiciany na yalahar ale tam na kazdym servie zajete.

1. Jeżeli pomogłem daj +

2. Jeżeli nie patrz punkt 1

 

W sygnaturze powinienem mieć jakiś fajny link, ale niestety nie jestem na tyle słitaśny, żeby coś wymyślić.

Jeżeli masz jakiś problem pisz PW, dołoże wszelkich starań aby ci pomóc.

Opublikowano

Do autora tematu. Jeżeli chesz jakieś skrypciki, to napisz na priv to ci przesle.

1. Jeżeli pomogłem daj +

2. Jeżeli nie patrz punkt 1

 

W sygnaturze powinienem mieć jakiś fajny link, ale niestety nie jestem na tyle słitaśny, żeby coś wymyślić.

Jeżeli masz jakiś problem pisz PW, dołoże wszelkich starań aby ci pomóc.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...