Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik DL - jak zamienić plugin z .jar na source


Gość Kinga Duda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R


E


K


L


A


M


K


I


 


T


U


 


Na wstępie możesz dac juz like...


 


 


Siemka świry jako, że imo Minecraft upadł to daję wam słynny decmp który pewnie już na mpcforum był podawany nie raz ale znając życie 3/4 minecraftowiczów nie wie.


­


 


Pierwszym krokiem będzie pobranie tego:



[DL] http://www66.zippyshare.com/v/H66u0wfb/file.html


Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/cd9a2177f72f490842b0b84909f58b5548614a78ecd135ce28b833f93429e5a0/analysis/

Gdy pobierzemy wrzucamy to do byle jakiego folderu i tworzymy plik .txt.


 


Gdy już to wkleimy to klikamy:


 


Plik > Zapisz Jako > Zapisujemy jako All Types * oraz zmieniamy nazwę na byle jakąs ale na końcu dodajemy .bat.


 


Gdy otworzymy nasz pro elo decomp dla pro programistów wyświetli nam się:


 


post-1389359-0-91788700-1452029231.png


 


Potem jest już łatwo wystarczy wpisać nazwę pluginu (bez .jar).


 


Pamiętaj aby ten plugin był w folderze w którym mamy procyon 


 


Dla leniwych macie wszystko gotowe:



[DL]: http://www97.zippyshare.com/v/zBuURdQJ/file.html
Skan:https://www.virustotal.com/pl/file/7a5716a5d2130a3f1c5cce27150b4bf846088f901ac411f59afaf74fb86d8e18/analysis/1452029422/

Opublikowano

lehmjk.jpg

 

Gościu, dobrze Ci ? 

Podnieca Cie to, że ustawiasz sobie zdjecia "Dudy" i imie i nazwisko?

Co ty w tym takiego widzisz, rodzicie nie pozwalają na p0rnole wchodzić, to dla ściemy wchodzisz na mpcforum i sobie dobrze robisz?...

 

Takim to tylko .......

 

@Temat

Dziękuje Ci tr4nvvestyto, za ten przeuroczy decompilator, o którym z 2 lata wiem. I powiem, że nie należy do najlepszych.

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie .!

Opublikowano

lehmjk.jpg

 

Gościu, dobrze Ci ? 

Podnieca Cie to, że ustawiasz sobie zdjecia "Dudy" i imie i nazwisko?

Co ty w tym takiego widzisz, rodzicie nie pozwalają na p0rnole wchodzić, to dla ściemy wchodzisz na mpcforum i sobie dobrze robisz?...

 

Takim to tylko .......

 

@Temat

Dziękuje Ci tr4nvvestyto, za ten przeuroczy decompilator, o którym z 2 lata wiem. I powiem, że nie należy do najlepszych.

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie .!

xDDDDD

Kazdy ustawia sobie taki nick jak chce "TheMajster" xD.

Skończ już płakać dlatego że dałem coś na mpc przez co nie bedziesz już takim wielkim programistą. 

Nie wiem jakim trzeba być rodzicem, żeby własnemu dziecku pozwalać oglądać pornole, ale Tobie się nie dziwie  xD.

Dla Ciebie taka mała rada. Idź tworzyć serwer na który wbije 50 osób oraz idź sprzedawać pluginy na discoarmor od Tomasza ;p. 

Jaki niedługo ałtorski plugin wrzucisz na giełdę? 

Nie pozdrawiam. 

 

@happix3 chodź się pośmiać xdddd

 

 

­

Opublikowano

xDDDDD

 

Nie wiem jakim trzeba być rodzicem, żeby własnemu dziecku pozwalać oglądać pornole, ale Tobie się nie dziwie  xD.

 

Dla Ciebie taka mała rada. Idź tworzyć serwer na który wbije 50 osób oraz idź sprzedawać pluginy na discoarmor od Tomasza ;p. Dzi

 

Moje zdanie jest takie, że dziecku 15+ powinno dawać oglądać sie tego typu filmy/filmiki, np. Taki Ty, dziewczyna Cie gdzieś zaprosi, dojdzie co do czego to nie bedziesz wiedział co zrobić i gdzie pch4ć. 

Serwer jest prawie gotowy i zobaczysz, że przynajmiej 100 -200 osób bedzie grało. DiscoArmor; 

 

 

 

 

 

@Temat

A nie masz jakiegoś lepszego decompilatora ?

Opublikowano

 

Moje zdanie jest takie, że dziecku 15+ powinno dawać oglądać sie tego typu filmy/filmiki, np. Taki Ty, dziewczyna Cie gdzieś zaprosi, dojdzie co do czego to nie bedziesz wiedział co zrobić i gdzie pch4ć. 

Serwer jest prawie gotowy i zobaczysz, że przynajmiej 100 -200 osób bedzie grało. DiscoArmor; 

 

 

 

 

 

@Temat

A nie masz jakiegoś lepszego decompilatora ?

No widzisz dużo się różnimy. Cieszę się, że wiesz gdzie pchać ale Ci się szybko to nie przyda. 

Będziesz na 100% dobrym rodzicem jeśli oczywiście sobie jakąś żonę znajdziesz ;p. 

Nie obchodzi mnie ten Twój pro serwer bo w mc jedynie wchodze pograć na jakimś fajnym sb, fb. 

Co mnie obchodzą jakieś klasy pluginu? xD

Jak tam 60 w bicku?

 

P.S. Pochwal się ile dziewczyn w życiu swoim miałeś xD

 

Niestety nie mam innego decompa, ale jak coś znajdę to wrzucę!

 

­

Opublikowano

@ TheMajster

A ja slyszalem ze twoj serwer nie zadziala na starcie :O

 

 

 

Dobry decompiler, od teraz moge uczyc sie z kodu theujera, dzieki ;3

Opublikowano

co cie to obchodzi jaki ma ktoś nick ja p******e, sam masz nick jak jakiś rasowy zjeb z majnkrafta czyli połączenie angielskiego i polskiego języka xDDDDDDDDDDDDDDD

tematy nie są dla jednej osoby tylko dla wszystkich jakbyś nie wiedział, co stawiam, że nie wiesz

autorskie pluginy nie wystarczą by na serwerze grało 200 osób, w prezentacji i tak napiszą, że nie masz więc chwalenie sie na około, że napisało sie jakieś spierdolone literki nie jest czymś dobrym

javy każdy może sie nauczyć, więc tym bardziej nie widze powodu do chwalenia sie

więc drogi @TheMajsterku idź chwalić sie gdzie indziej

 

 

 

P.S. Pochwal się ile dziewczyn w życiu swoim miałeś xD

 

ta, jedyne co on miał to pluginy na dysku

 

 

----------

 

świetny dekompilator! dzięki!

Opublikowano

Proszę zachować w tym temacie kulturę. @TheMajster - każdy ustawia sobie taki nick, który mu się spodoba, więc nie czepiaj się o takie rzeczy.

Opublikowano

@ TheMajster

A ja slyszalem ze twoj serwer nie zadziala na starcie :O

 

 

 

Dobry decompiler, od teraz moge uczyc sie z kodu theujera, dzieki ;3

 

A ja słyszałem, że te twoje ataki na serwer nie wypalą ;*

 

Otek co do tego: http://scr.hu/63lz/bmae9

Kurde, co mnie to interesuje, że wydajniej pisze ode mnie?
Kazdy pisze jak mu sie podoba, a co do ciebie i tych twoich Autorskich "TheMinecraftcore", czy jakos tak, to tam, pokazałeś czym jest 
wydajność :D
I jak ktoś 24/7 spędza na komputerze(Piszac pluginy), zamias gdzieś wyjść to wiadamo, że bedzie w tym lepszy od innej osoby :)

co cie to obchodzi jaki ma ktoś nick ja p******e, sam masz nick jak jakiś rasowy zjeb z majnkrafta czyli połączenie angielskiego i polskiego języka xDDDDDDDDDDDDDDD

tematy nie są dla jednej osoby tylko dla wszystkich jakbyś nie wiedział, co stawiam, że nie wiesz

autorskie pluginy nie wystarczą by na serwerze grało 200 osób, w prezentacji i tak napiszą, że nie masz więc chwalenie sie na około, że napisało sie jakieś spierdolone literki nie jest czymś dobrym

javy każdy może sie nauczyć, więc tym bardziej nie widze powodu do chwalenia sie

więc drogi @TheMajsterku idź chwalić sie gdzie indziej

 

 

 

ta, jedyne co on miał to pluginy na dysku

 

 

----------

 

świetny dekompilator! dzięki!

 

Kapucyn, byś się zdziwił, że wiecej niż ty :*

W Polsce jest niby Prawo głosu, wiec napisałem co myślę na ten temat.

Czasami mi szkoda takich osób, które tylko w internecie Są "kozakami" a w realu, hmm... Nie ;)

 

Proszę zachować w tym temacie kulturę. @TheMajster - każdy ustawia sobie taki nick, który mu się spodoba, więc nie czepiaj się o takie rzeczy.

 

Ja tylko wyraziłem swoją opinie na ten temat więc.... 

 

Duda, a jak tam twoje 28 w bicku?

Opublikowano

Ja tylko wyraziłem swoją opinie na ten temat więc.... 

Ja też wyraziłem swoją opinie na ten temat, a zarazem zwróciłem Ci uwagę, żeby w temacie atmosfera stała się lepsza.

Opublikowano

A ja słyszałem, że te twoje ataki na serwer nie wypalą ;*

 

Otek co do tego: http://scr.hu/63lz/bmae9

Kurde, co mnie to interesuje, że wydajniej pisze ode mnie?
Kazdy pisze jak mu sie podoba, a co do ciebie i tych twoich Autorskich "TheMinecraftcore", czy jakos tak, to tam, pokazałeś czym jest 
wydajność :D
I jak ktoś 24/7 spędza na komputerze(Piszac pluginy), zamias gdzieś wyjść to wiadamo, że bedzie w tym lepszy od innej osoby :)

 

Kapucyn, byś się zdziwił, że wiecej niż ty :*

W Polsce jest niby Prawo głosu, wiec napisałem co myślę na ten temat.

Czasami mi szkoda takich osób, które tylko w internecie Są "kozakami" a w realu, hmm... Nie ;)

 

 

Ja tylko wyraziłem swoją opinie na ten temat więc.... 

 

Duda, a jak tam twoje 28 w bicku?

A dobrze, niedługo albo nawet dziś wrzucę te całe twoje ałtorskie discoarmory + shift tylko muszę poprawić błędów pare. 

­

Opublikowano

 

Moje zdanie jest takie, że dziecku 15+ powinno dawać oglądać sie tego typu filmy/filmiki, np. Taki Ty, dziewczyna Cie gdzieś zaprosi, dojdzie co do czego to nie bedziesz wiedział co zrobić i gdzie pch4ć. 

Serwer jest prawie gotowy i zobaczysz, że przynajmiej 100 -200 osób bedzie grało. DiscoArmor; 

 

 

 

 

 

@Temat

A nie masz jakiegoś lepszego decompilatora ?

az k***a screena zrobie xdddd 100 to ty moze i bedziesz mial ale botow

@top

decompilator do najlepszych nie nalezy

jak ktos chce do niego gui to  luyten 

Opublikowano

lehmjk.jpg

 

Gościu, dobrze Ci ? 

Podnieca Cie to, że ustawiasz sobie zdjecia "Dudy" i imie i nazwisko?

Co ty w tym takiego widzisz, rodzicie nie pozwalają na p0rnole wchodzić, to dla ściemy wchodzisz na mpcforum i sobie dobrze robisz?...

 

Takim to tylko .......

 

@Temat

Dziękuje Ci tr4nvvestyto, za ten przeuroczy decompilator, o którym z 2 lata wiem. I powiem, że nie należy do najlepszych.

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie .!

Wyjdz prosze ci opusc mpcforum o to cie tylko ludzie prosza!

­

Opublikowano

@ TheMajster

Twoje umiejetnosci chowaja sie do theminecraftcore, a co dopiero do mnie :)

 

 

Ataki? Jakie ataki, poprostu wejde na serwer na starcie i poklikam w ziemie (Y)

 

 

Ten decompiler obsluguje java 8?

Opublikowano

@ TheMajster

Twoje umiejetnosci chowaja sie do theminecraftcore, a co dopiero do mnie :)

 

 

Ataki? Jakie ataki, poprostu wejde na serwer na starcie i poklikam w ziemie (Y)

 

 

Ten decompiler obsluguje java 8?

Oczywiście, że obsługuje xp, sam ma j8 i wszystko dziala. 

­

Opublikowano

O co w tym chodzi?

 

Dekompiluje plik jar.

Czyli możesz sobie plugin wrzucić do jakiegoś IDE.

No pomijając to, że z kodu robi jeden wielki sajgon. xD

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...