Skocz do zawartości

[Counter-Strike] Nithral

Polecane posty

O mnie:

Witam, jestem na imię mi Dawid mam 17 lat, w kwietniu kończę 18. Uczęszczam do szkoły zawodowej na profilu elektromechanik pojazdów samochodowych.

Długo zastanawiałem się czy warto napisać aplikację bo bałem się być zmieszanym z błotem, ale jak to mówią "Kto nie próbuje ten nie pije szampana".

Kiedyś MPC było dla mnie tylko forum na którym mogłem pobrać hacki do metina ale od dłuższego czasu jest to moje hobby i spędzam tutaj połowę dostępnego czasu.

Przygodę z CS zacząłem 6 lat temu kiedy to dostałem na urodziny płytę Counter-Strike Anthology i jakoś to od tamtego czasu się kręci, w 2013 przerzuciłem się na CS:GO.

Mam przegranych łącznie ponad 1500 godzin.

Plusy:

- Doświadczenie w moderacji, od 14 roku życia zajmowałem się moderacją na różnych forach od serwerowni gier po fora ogólnotematyczne.

- Mam dużo czasu.

- Staram się używać poprawnej polszczyzny, każdemu wkradnie się jakiś błąd ale jesteśmy tylko ludźmi.

- Nie posiadam żadnych ostrzeżeń.

- Jeżeli coś robię, to robię to do końca.

- Jestem w redakcji counter-strike.

- Potrafię pracować w zespole.

Minusy:

- Nie mam odpowiedniej liczby postów ale usprawiedliwiam się tym, że nie spamuję po forum tylko wypowiadam się jeżeli umiem pomóc, ale posty są do nadrobienia.

- Są dni w których nie chce mi się nic robić.

- Ostatnio miałem kilka dni w których nie robiłem za dużo w dziale ale święta i sylwester spędzałem poza domem.

Pani Kasia

­Aktywność w różnych działach na obszarze całego forum. Głównie w Redakcji CS.

Ledwie ponad 10 postów w dziale CS-a od 30 grudnia to trochę mało, przy czym 3 strona zawartości sięga połowy tamtejszego miesiąca.

Zapraszamy w przyszłości.

636451494245979649038.gif

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...