Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań do zestawu


MorN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Ktos mi tu otatnio zlozyl taki zestaw : 

http://www.morele.net/inventory/info/Audat/

Moglby ktos dodac do tego zestawu cd room ? :D

I mam kilka pytan odnosnie tego morele. Czy oni skladaja juz komputer ? Chcialbym kupic poprzez zaplate przy odbiorze, da sie tak wgl? xD Sorry, za takie pytania ale pierwszy raz kupuje cos z tego sklepu ;d

Opublikowano

Jak bedziesz kupowal to i tak musisz dac "przenies do biezacego koszyka" i wtedy wejdz w to: http://www.morele.net/naped-samsung-dvd-sh-224db-bebe-produkt-wycofany-z-produkcji-nastepca-sh-224fb-bebe-574386/i wielki czerwony przycisk po prawej stronie :D

Skladaja ale musisz dodac usluge do koszyka, jest ona platna jednak jest kod na darmowe zlozenie czy tam za zeta. 

Przesylka pobraniowa jest tez na morelach mozliwe.

BTW zestaw jest slaby, jaki masz dokladnie budzet? Bo to jakies zarty sa

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Jak bedziesz kupowal to i tak musisz dac "przenies do biezacego koszyka" i wtedy wejdz w to: http://www.morele.net/naped-samsung-dvd-sh-224db-bebe-produkt-wycofany-z-produkcji-nastepca-sh-224fb-bebe-574386/i wielki czerwony przycisk po prawej stronie :D

Skladaja ale musisz dodac usluge do koszyka, jest ona platna jednak jest kod na darmowe zlozenie czy tam za zeta. 

Przesylka pobraniowa jest tez na morelach mozliwe.

BTW zestaw jest slaby, jaki masz dokladnie budzet? Bo to jakies zarty sa

Dzieki za odpowiedz. Budzet tak do 2,2k juz max ;d Pod jakies tam gierki glownie ;p I jakies nagrywanie cs albo lola ;d

@Edit Znalazlem zlozenie zestawu ale az 80 zl kosztuje xD To o to chodzi ? http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-bez-dodatkowego-chlodzenia-266770/

Opublikowano

W ostatnim poście swojego poprzedniego tematu o zakupie kompa (swoją drogą ten temat powinien polecieć za spam, równie dobrze mogłeś tamten odświeżyć i pisać dalej) tłumaczyłem Ci, że się tak wyrażę "jak chłopu na miedzy", co należy zrobić żeby mieć montaż i wysyłkę za złotówkę, a Ty nadal zadajesz durne pytania o to samo...

http://www.mpcforum.pl/topic/1499297-komp-do-2k/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...