Skocz do zawartości

Oddam serwer CS 1.6 Pukawka (Premium) FFA+BF2

Polecane posty

Witam 

Napiszę tylko raz ponieważ nie lubię się powtarzać jeżeli piszesz do mnie na GG w sprawie tego serwera to oznacza, że zapoznałeś się z tym postem i akceptujesz wszystkie sprawy o których za chwilę się dowiesz czytając tego posta.

Oddam swój serwer BF2+FFA i [email protected] tego serwa. Serwer postoi jeszcze dobry miesiąc jest na hostingu pukawka.pl premium czyli najlepszy hosting ze wszystkich możliwych. Serwer jest ogarnięty wszystkie pluginy i inne rzeczy są wgrane poprawnie, jak na razie jest 14slotów + HLTV. Serwer postawiłem ponieważ nie miałem co zrobić ze środkami, które znalazłem na pukawce. Oddam ten serwer wraz z [email protected] do jakiejś sieci albo prywatnej osoby a warunek jest taki, że musisz zająć się tym serwerem, wstawić go do sieci, wykupić reklamę aby nie marnował się bo szkoda. Z góry mówię że nie daję dostępu do panelu na pukawce ponieważ są tam jeszcze nie chude pieniądze więc co oferuję już wiesz. Za prowadzenie serwera nie oczekuję żadnych pieniędzy ani przelewów za usługi tam sprzedawane. Jedyne czego oczekuję to tego żeby serwer się nie marnował i nie stał pusty, reklamy i miejsca w sieci. Nie mam czasu na granie a co dopiero prowadzenie serwera. Odzywać się tylko poważni ludzie z pytaniami nie dzieci nie myśl że dostaniesz admina i nic nie bd musiał robić. Dostaniesz serwera to masz o niego dbać i traktować go jak swój bo tak naprawdę dostajesz serwer za darmo wszystko jest opłacone jak zobaczę że dbasz o niego przedłużę Ci termin wygaśnięcia i dokupię sloty mam gotówkę na pukawce której nie da się wypłacić więc nie mam już innej opcji a nawet nie pamiętałem, że posiadam tam konto. Pisać na GG :  57028642

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...