Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki prywaciak jest najbardziej zaludniony?


D-Prince

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<klik> może Ci się akurat spodoba :P

Za dnia tam było 100+ online, to jest sporo? Pytam całkiem poważnie, bez dozy ironii :P I nie moge ogarnąć tego serwera, bo ludzie skądś biorą wykoxowany dmg, a ja ledwo szmeram ich :p I naprawdę nie pojmuje skąd.

Opublikowano

Za dnia tam było 100+ online, to jest sporo? Pytam całkiem poważnie, bez dozy ironii :P I nie moge ogarnąć tego serwera, bo ludzie skądś biorą wykoxowany dmg, a ja ledwo szmeram ich :p I naprawdę nie pojmuje skąd.

+100 osób jak na prywatny serwer to bardzo dużo. UberOrbit aktualnie bije rekordy w ilości aktywnych graczy. DMG to głownie ulepszenie, design ignite [15% dmg], seprom i havocki.

Opublikowano

+100 osób jak na prywatny serwer to bardzo dużo. UberOrbit aktualnie bije rekordy w ilości aktywnych graczy. DMG to głownie ulepszenie, design ignite [15% dmg], seprom i havocki.

Ok, więc zabieram się do gry skoro tak mówisz, bo na zwykłym DO już nie mam najmniejszego zamiaru grać :P P2W zjadło te gre :P Dzięki wielkie mistrzu. :P 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...