Skocz do zawartości

Opłaca się grać w Aiona?

Polecane posty

Pani Kasia

Tak opłaca.

graphic.png

Setup: GPU: EVGA GeForce GTX 970 SSC ACX 2.0+ 4GB GDDR5 256 bitCPU: Intel® Core™ i5-3330 3.00 GHz, Cooler: Intel BOX, PSU: Corsair CS550M 550W, RAM: HyperX Savage 2x8GB (16GB) 1600MHz --> 1333Mhz DDR3 CL9, MOBO: MSI H61M-P20 (G3), SSD: Crucial BX100 256GB, System: Windows 10 64bit

Gear: Monitor: Asus VG248QE 144hz 24', Mouse: Zowie FK2, Keyboard: CM Storm Quickfire TK Cherry MX Red, Mousepad: Razer Goliathus Speed Large, Headset: Steelseries Siberia v2 Red, Mouse Bungee: Zowie Camade Yellow

Pani Kasia

Tak, opłaca.Nadal gra sporo osób, są eventy i aktualizacje, póki co nie wygląda na to, żeby gra miała upaść

A myślicie, że gra zastąpi mi TERĘ? Jest jakieś masowe PVP jak Battlegroundy w TERZE? Czy podczas PVP się biega czy stoi w miejscu i używa skilli i kto pierwszy ten lepszy? Można unikać skilli przeciwnika?

Tak, opłaca.Nadal gra sporo osób, są eventy i aktualizacje, póki co nie wygląda na to, żeby gra miała upaść

Jak to jest z wersją europejską? Z tego co ostatnio czytam miała premierę na steam, dostaje w sumie regularnie poprawki i aktualizacje, a teraz czeka ją łączenie serwerów, dzięki czemu ma być więcej osób do wspólnej zabawy. Kusiło mnie już kilka razy żeby pobrać wersję Steam ale jak czytam recenzję to przechodzi od ręki.

banner_strefammo.jpg

Pani Kasia

Łączenie serwerów nie dotyczy Barusa i Thora

Ale rzeczywiście są aż takie różnice w komforcie grania pomiędzy wersjami EU i NA?

banner_strefammo.jpg

Ale rzeczywiście są aż takie różnice w komforcie grania pomiędzy wersjami EU i NA?

Tym komfortem jest jedynie możliwość grania bez gp. Minusem jest niesprzyjająca różnica czasu i o wiele gorszy ping ( w aionie jest to bardzo odczuwalne )

Pani Kasia

Z czegoś muszą żyć, choć jak czytam o GP to może trochę rzeczywiście przesadzają. W każdym razie dzięki za odpowiedź.

banner_strefammo.jpg

ale gp można kupować ingame, to w zasadzie tak jak w eve czy w innych grach :> kupisz raz goldpacka i potem spokojnie zarobisz na niego w grze.

Fajnie, mój temat zamienił się w temat Achaja o różnicy NA a EU... Da się grać na dłuższą metę czy po tygodniu przestanę?

Zależy, ja mając już zrobioną w pewnym stopniu postać pod endgame stwierdziłem, że nie mam ochoty na niej grac (tak z dnia na dzień). Zaś zacząłem expić nowe, z racji że pod "koniec" gry, staje się wszystko monotonne i powtarzalne bardzo. Wiec przez pewien czas może będziesz się dobrze bawił:3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...