Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomysł na nazwę własnej gry


KurytPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zaczynam pracę nad grą opartą na prawdziwym życiu Multiplayer lecz mam mały problem.... . Nic mi do głowy nie przychodzi co do nazwy gry. Jeśli masz jakiś pomysł to proszę napisz!
Nazwa może być dowolna! Nie musi posiadać słow: "Life" "Real" itp.
Chciałbym aby nazwa była po angielsku ponieważ owa gra będzie udostępniana właśnie w tym języku (Może kiedy dojdzie PATCH z językiem Polskim).

Opublikowano

"Gra o prawdziwym życiu"

"Gra w prawdziwe życie"

"Prawdziwe życie"

Mam nadzieję, że pomogłem.

Odwiedź mój profil aby zobaczyć adres mojego bloga o projektowaniu gier!

Opublikowano

Tzn że gra będzie trwała w czasie rzeczywistym, jako że my będziemy chodzić po "świecie gry" jak np w INGRESS?

Czy to będzie kopia simsów?

 

Jeśli to drugie to Fake Sims Online

Cześć! Życzę Ci dobrego dnia! Uśmiechaj się!

Opublikowano

W takim razie FakeSImsOnline

Powiesz jaki to rodzaj? Simsy czy Ingress.

Cześć! Życzę Ci dobrego dnia! Uśmiechaj się!

Opublikowano

Skoro w Simsach ludzi nazywamy "Simami" to w twojej też wymyśl jakieś zastępstwo za "człowiek". Może jakieś kombinacje wyrazów? Artifical, simulator, people. kind... Jest mnóstwo opcji.

tDyoWfr.png

Opublikowano

Simsy...... Każdy z was jest osobną postacią która żyje w wirtualnym świecie. Postać będzie mogła pracować w wielu branżach, żyć jako człowiek, zostqć bankrutem lub bogaczem, wiązać koniec z końcem....

Opublikowano

Życiopodgląd :)

 

A tak sreio... Nazwa gry nie jest najważniejszym jej elementem. Radzę skupić się pierw na projektowaniu i kodowaniu.

Odwiedź mój profil aby zobaczyć adres mojego bloga o projektowaniu gier!

Opublikowano

Zrobić grę by w niej żyć zamiast żyć normalnie xD

Nie no, pozdro dla tych co by w to grali.

Życzę sukcesu i górę kasy, ale tym ludziom serdecznie współczuję.

Cześć! Życzę Ci dobrego dnia! Uśmiechaj się!

Opublikowano

REALSEN czytamy: r i l s e n

 

real - interpretujemy jako realistyczny

sen - to sen

 

Realsen - realistyczny sen

 

ps. to będzie gra w stylu "simsy" czy "gta" ??

Opublikowano

REALSEN czytamy: r i l s e n

 

real - interpretujemy jako realistyczny

sen - to sen

 

Realsen - realistyczny sen

 

ps. to będzie gra w stylu "simsy" czy "gta" ??

 

gta ale nie będzie zabijania tylko życie "realne" czyli mamy prace itp.

Pomysł bardzo fajny. :D

 

 

Grafika podobna do GTA lecz pierw muszę zainwestować na tekstury więc czas tworzenia gry się przedłuży.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...