Skocz do zawartości

Manga na telefonie

Polecane posty

Witam użytkowników.

Mam pytanko czy znacie może stronę na której po polsku można czytać mangę w dobrej jakości?

Jeśli nie macie takiej stronki to mam 2 pytanie i w sumie to by mi bardziej pasowało czy znacie jakiś program na telefon żeby można było czytać mangi najlepiej ściągane przez siebie. Telefon jaki posiadam to IPhone więc weźcie pod uwagę ze ma iOS a nie Androida.

i takie offtopowe pytanie:

czemu juz nie ma tego przypietego tematu "jakie anime obejrzeć ?" co tam ludzie sobie polecali.

Pani Kasia

Witam użytkowników.

Mam pytanko czy znacie może stronę na której po polsku można czytać mangę w dobrej jakości?

Jeśli nie macie takiej stronki to mam 2 pytanie i w sumie to by mi bardziej pasowało czy znacie jakiś program na telefon żeby można było czytać mangi najlepiej ściągane przez siebie. Telefon jaki posiadam to IPhone więc weźcie pod uwagę ze ma iOS a nie Androida.

i takie offtopowe pytanie:

czemu juz nie ma tego przypietego tematu "jakie anime obejrzeć ?" co tam ludzie sobie polecali.

Bo wyświetlenia w dziale się nie zgadzały :P [R.I.P]

Cóż... niektóre strony (angielskie) mają wersje mobilną do czytania mang - nieraz korzystałem i nie było źle :v Polskich niestety nie znam

giphy.gif

Pani Kasia

@rafaeru

Normalnie, ktoś sobie wymyślił że potrzebni są oddzielni moderatorzy dla tego działu, no i żeby "podnieść" statystyki wyjebano temat zbiorowy by ludzie "zakładali tematy, gdzie można do każdego podejść indywidualnie" koniec końców tematy powstają i ciągle pytają się o to samo.

#edit by mi off-topu nie wlepili

Jak jeszcze diff-anime.pl działało jak powinno to na ich forum był temat gościa, który stworzył aplikację do przeglądania anime/mangi na telefonie, ale czy to tam jeszcze jest to nie wiem

Edytowano przez Pitbull !

106071453484304291456.jpeg

https://senpai.com.pl/manga (ledwo powstała i nie lubię administratorów tej strony, no ale wyboru za bardzo nie ma)
https://wanted-team.skanlacje.pl/WantedTeam_reader/directory/

Tyle znam, jak chcę przeczytać jakiś chapter, to czytam po angielsku - jest to bardzo łatwe, o wiele łatwiejsze niż oglądanie anime z angielskimi subami.
A aplikacje to sobie możesz poszukać, ale jak już będą, to niestety nie polskie.

QtiV6xY.gif

Pani Kasia

­Ja korzystam z:

https://mangafox.me (tradycyjnie) po ang.

- Kilka polskich grup skanlacyjnych, w tym np. Ningyo, która jest odpowiedzialna za Akame ga Kill. Można czytać tam online, poziomo bądź pionowo (nie trzeba posiadać żadnych kosmicznych aplikacji) bądź pobierać na dysk w paczkach etc.

Edytowano przez Sil√eR

No z doświadczenia wiem, że z telefonu to nie poczytasz w ogóle, bo to za mały ekran po prostu jest. Dużo lepszym rozwiązaniem, myślę, będzie kupno Kindle'a za 400 zł niż męczenie się ze smartfonem. :v

2tiVkFa.png

Shinden jeździ Multiplą

Po ci apka skoro masz obsługę html5? Innym rozwiązaniem jest ściąganie czapów i wrzucanie ich na fona. Czytniki na iOS też są. Masz też takie zestawienie:

https://artykuly.softonic.pl/najlepsze-aplikacje-do-czytania-komiksow-na-tablecie-i-komputerze

No z doświadczenia wiem, że z telefonu to nie poczytasz w ogóle, bo to za mały ekran po prostu jest. Dużo lepszym rozwiązaniem, myślę, będzie kupno Kindle'a za 400 zł niż męczenie się ze smartfonem. :v

Jak masz wyświetlacz wielkości paczki zapałek, to się nie dziw. Od czego masz zoom? Np. SGS3 i elegancko działa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...