Skocz do zawartości

[RP] RolePlay+

Polecane posty

7_logonowe.PNG


 


 

Witamy na RolePlay z plusem!

 

Proszę o usunięcie na wstępie resztę reklam - ponieważ są nieaktualne! 

Start forum odbędzie się dzisiaj o godzinie 17:00!

 

 

2.jpg

 

 

Posiadłości, posiadłości - tyle o tych posiadłościach słyszymy, a do tej pory, jeszcze nikt tego nie wyjaśnił - spieszę jednak z pomocą, zaczynajmy! System posiadłości jest stworzony głównie z myślą o graczach, którzy nie chcą czekać na administratorów, czy też urzędników, aby zakupić daną posiadłość, między innymi posiadłości mieszkalne, są porozmieszczane po Los Santos, a ich ceny są zależne od tego, jak dom jest duży oraz na jakiej dzielnicy się znajduje. Przykładowo domy na South Central, są o wiele tańsze niż posiadłości na Vinewood czy na Rodeo. Po podejściu do drzwi, które są aktualnie wystawione na sprzedaż, możemy ujrzeć cenę, za jaką dane drzwi możemy nabyć, jeżeli gracz zdecyduje się je zakupić, wystarczy, że wklepie na klawiaturze po prostu komendę kupdom. Pamiętajmy, żeby wcześniej jednak sprawdzić, ile do danego domu jest przypisane mebli. Meble, to nic innego jak obiekty, które po prostu są przypisane do danych drzwi, możemy je postawić i dzięki nim umeblować nasze mieszkanko. Edytor InGame, jest u nas obsługiwany za pomocą myszką, zdecydowaliśmy się na to posunięcie, ponieważ wielu graczy narzekało, że poruszanie obiektem za pomocą strzałkami, jest zbyt uciążliwe. Nie możemy również zapomnieć o mmatach, które pozwalają nam na nałożenie tekstury na dany obiekt, dzięki tej funkcji, nasze ściany nie muszą być już szare i niezbyt atrakcyjne dla naszych oczu.

 

 

 

1.jpg

 

 

 

Prezentujemy pierwszy na świecie system golfa w SAMP. Postanowiliśmy zrobić odskocznie od przejedzonego bilarda i dodać coś nowszego, ciekawszego. Na potrzebę tego systemu w dzielnicy Market zbudowane zostało dosyć spore pole golfowe wraz ze sklepem w którym kupicie kije, stroje oraz karnety niezbędne do gry. Po zakupie karnetu i sprzętu otrzymujemy dostęp do komendy /golf, jedynie w obrębie strefy pola golfowego. Po wpisaniu /golf start przed naszymi nogami pojawia sie piłeczka oraz textdraw informujący o klawiszach, którymi będziemy ją uderzać. Fizyka piłeczki jest jak najbardziej bez błędów, toczy się ona po ziemi co jest widoczne dla gracza, a ponad to nie wypada poza granice pola golfowego, tylko odbija się od ścian. Po trafieniu do dołka (oznaczony obiektem flagi) ujrzymy informacje na ten temat.

 

 

 

 

3.jpg

 

 

 

 

 

Wychodzimy na przód scenie; prócz klasycznych NPC my wprowadzamy takie, u których można będzie wykonać zadanie. Wprowadzamy motywy fabularne postaci znanych z różnych części GTA. Od tego czy gracz wykonał task będzie zależało przykładowo to, czy ma dostęp do kupowania towarów u mafii Forellich czy też Leone. Aby wykonać task u takiego NPC zazwyczaj trzeba należeć do organizacji przestępczej. Również system pozwala na okradanie posiadłości innych graczy, dzięki tej funkcji, w sposób nie zbyt legalny możemy się dobrze dorobić - z posiadłości, możemy wynosić tylko i wyłączenie elektronikę, czyli radia, telewizory, głośniki i inne tego typu rzeczy. Następnie gdy wszystko załadujemy do ciężarówki, musimy odwieźć łup do miejsca jego skupu, obecnym takim miejscem jest pralnia na China Town w której Swój łup możemy spieniężyć.

 

 

 

4.jpg

 

 

Teraz możemy zacząć naszą bajkę o przestępczości, na pierwszy ogień lecą organizację, które mają dostęp do nieco grubszych możliwości, niż te, które siedzą jedynie na ośkach South Central i się tłuką ze wzajemnością. Grupy takie jak mafie, mają dużo możliwości na pozyskanie broni, którą później mogą puścić dalej w gospodarkę serwera. Pierwszy i chyba najprostszym sposobem, jest kupno całej broni już od NPC, który raz w tygodniu zjawia się na Ocen Docks, przypływając swym tytanikiem. W godzinach wieczornych, raz w tygodniu, przypływa do portu Los Santos, pewien nieznajomy mężczyzna, który przez piętnaście minut jest w porcie wraz ze Swoimi skrzyniami wyładowanymi bronią ciężką. (Tylko i wyłącznie).. Tylko osoby, ze skryptem mafi, mogą z nim pogadać, czyli inaczej pohandlować, za daną cenę mogą u niego zakupić broń ciężką. Po piętnastu minutach, bot zmywa się a statek odpływa na kolejny tydzień po za Los Santos.

 

Jeżeli jednak chodzi o broń lekką to jest to już inna całkiem bajka. Chodzi całkowicie o to, że broń lekką możemy zakupić codziennie u bota, który znajduje się na South Central, lecz haczyk jest w tym, że co godzinę, NPC ten zmienia miejsce Swojego położenia, możemy go znaleźć w kilku miejscach ale tylko i wyłączenie na terenach South Central. Tylko osoby, które posiadają skrypt Mafii, mogą zakupić u niego broń lekką i rzecz jasna magazynki do niej.

 

 

5.jpg

 

Gdy wejdziemy do gry, spotkamy dużo nowych miejsc, od osiedli aż po nowe budynki dla dużych korporacji. Gangi, wreszcie będą miały gdzie grać - dużo osiedli na South Central, jest stworzona specjalnie dla nich. Pomyśleliśmy o boiskach do kosza, rozlatujących się barach, czy też stacjach pociągowych, w których można odgrywać dużo ciekawych akcji. Również nie zabraknie miejsca dla mafii, które również są ważnym aspektem w hierarchii serwerowej. Dla nich, między innymi, specjalnie zostało stworzone nowe osiedle w Los Santos, które nosi nazwę China Town, to tam drobne złodziejaszki sprzedają Swoje łupy po okradnięciu posiadłości. 

 

 

 

6.jpg

 

 

Jeżeli gracz nie będzie chciał się wiązać w grupy poważne typu Los Santos Police Department, czy też iść w ślad organizacji przestępczych, to pozostaje mu zarobek w pracach dodatkowych. U nas spotkacie ich trochę więcej niż normalnie. Zacznijmy od opisu śmieciarza, gracz po dołączeniu do owej pracy, dostaje śmieciarkę, którą musi nic innego jak zabierać kosze z miasta, gdy znajdzie już taki kosz, który trzeba opóźnić, musi wywieźć go do punktu wyładunku - gdy to już zrobi, otrzyma mało zapłatę za Swoją pracę. Uważajcie jednak - jeżeli nie chcemy aby nasz portfel ucierpiał przy tej pracy, to nie radzimy uszkodzić pojazdu przypisanego dla danej pracy dorywczej. Każde uszkodzenie pojazdu, zostanie ukarane kilkoma dolarami ujemnymi dla naszej postaci.

 

Dobra przejdźmy do Truckera, to nic innego jak kierowca tira, który musi zawieźć ładunek od punktu A do punktu B, za tą pracę otrzyma kilka dodatkowych funduszy na życie. Praca jak każda inna, ale co jeśli pojawią się przeszkody? Wiele zleceń jest po za Los Santos, co z tym idzie, kontrole na granicy - pamiętajmy, że na serwerze działa też przemyt, czy to broni czy tez narkotyków - lepiej aby służby porządkowe nie znalazły przy was tego typu rzeczy.

 

 

7.jpg

 

 

Dobra, przejdźmy chyba do najtrudniejszego etapu w tej reklamie - chodzi tutaj o narkotyki, dlaczego najtrudniejszego? Ponieważ jest strasznie dużo rzeczy do opisania - postaram się je tutaj wyjaśnić pokrótce, a jeżeli chcecie zobaczyć więcej, to zapraszamy do rozgrywki, okej zaczynamy.

Więc tak, handlowanie narkotykami, to ważny aspekt na serwerze, niektóre dodają siły, a niektóre dają ostrą zabawę - lecz mają wspólną cechę, uzależnienie. Działa ono na takiej zasadzie, że gdy postać będzie brała narkotyki, a po jakimś czasie, nagle przestanie brać je regularnie - to postać będzie odczuwać głód narkotykowy, który co jakiś czas odbiera naszej postaci HP. Również, jeżeli postać ma dużą ilość uzależnienia, to ma szanse, zamiast na odjęcie punktów życia, na BW postaci. 

Dobra przejdźmy do samej produkcji narkotyków.

Chyba nie będzie dla Ciebie nowością, jeżeli powiem, że marihuane hoduje się na krzakach, które do zamawiania mają tylko i wyłącznie gangi. Lecz tu nie o to chodzi, nasz skrypter poszedł o krok dalej, aby grubsze narkotyki robiono w inny sposób, przykładowo jeżeli chcemy zrobić CRACK, to wystarczy, że zakupimy obiekt kuchenki dzięki, której możemy gotować ten narkotyk z kokainy.

Dobra więcej nie będę zdradzał o tworzeniu narkotyków, nie chce wam zepsuć zabawy z rozgrywką - przejdźmy do cornerów.

Cornery działają na takiej zasadzie, że każda osoba, która posiada jakiś narkotyk, może go sprzedać na cornerze botowi. Wystarczy, że wejdziemy na taki corner i poczekamy chwileczkę. Po danym czasie, otrzymamy informacje, czy narkotyk udało nam się sprzedać, jeśli tak, otrzymamy gotówkę i informację, za ile narkotyk został opchnięty.

 

 

 

Start forum godzina 17:00!

 

WWW.RP-PLUS.PL

 

[/center]

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

Brak aktywności / Strona nie działa / Brak podglądu stanu serwera


Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...