Skocz do zawartości

Ping Pong The Animation - dyskusja

Polecane posty

58041.jpg

Ilość odcinków - 11

Studio - Tatsunoko Production

Rok wydania - Wiosna 2014

ANIMEPLANET           MAL

Ktoś oglądał? Ktoś jest równie pod wielkim wrażeniem jak ja? Jako wielki fan wszelakich sportówek począwszy od  One Outs czy Majora aż po Kuroko no Basket czy Diamond no Ace, nie mogę wyjść z zachwytu nad tą serią. W wielkim skrócie mamy sobie dwóch chłopców którzy znają się od dzieciństwa i są kompletnymi przeciwieństwami. Makoto Tsukimoto,nazywamy przez innych "Smile" (biorąc pod uwagę że praktyczne nigdy się nie uśmiecha, przezwisko jest dosyć komiczne) jest cichy i spokojny a Yukata Hostino na którego wołają "Peco" głośny i energiczny. Dwójkę głównych bohaterów poznajemy już w pierwszym odcinku, a cała seria traktuje o pingpongu. Nie jestem pewien czego oczekiwałem od tej serii, pewnie typowego dla sportówek progresu głównego bohatera poprzez ciężkie treningi a tymczasem dostałem sportówke w której dominuje obyczajówka. Jednakże największym ewenementem tej produkcji jest grafika, dosyć kontrowersyjna, nie ukrywam początkowe odcinki mnie męczyły, nie jestem przyzwyczajony do odbioru czegoś takiego, ale jestem wdzięczny samemu sobie ze się nie poddałem. Dopiero później stwierdziłem "hej, ale to nie jest wcale takie złe, postacie są naprawdę bardzo dokładnie odwzorowane" a jeszcze później byłem już tylko pod wrażeniem. Cała otoczka gry w  pingponga nieszablonowych charakterów i zachowań  przed wszystkim tej grafiki utkwi mi w pamięci na bardzo długo. Nie wiem, może trochę przesadzam bo piszę to pod wpływem ekspresji ale jeśli ktoś nie widział, zachęcam gorąco. A co wy sądzicie na temat tej produkcji? Lubicie w ogóle sportówki?

Jeśli był już taki temat, a sprawdzałem, to przepraszam.

Pani Kasia

Dzieło sztuki, nigdy nie oglądałem sportowych anime, ale te jakoś mnie zachęciło. Do tej dziwnej i jednocześnie niezbyt ładnej kreski się przyzwyczaiłem po 2-3 odcinkach, wtedy zaczęło się fajnie oglądać. 

Tytuł zaskoczył mnie może w dwóch momentach, ogólnie nie sądziłem, że gra w ping ponga może być tak emocjonująca :v Jakby ostatni odcinek zrobili troszkę inaczej, to byłoby 10/10, ale tak to zostawiam mocne 9/10.

Polecam.

Chociaż czego ja nie oceniam tak wysoko? :v

QtiV6xY.gif

Ojj pamiętam tego animowca, aż po dzisiejsze dni.
Kreska całkiem inna,  trochę bardziej karykaturowata lecz tak samo jak @KlauS. przyzwyczaiłem się do niej dosyć szybko. Oglądało mi się nawet całkiem miło te anime, a więc ostatecznie jestem w stanie dać jemu z 7,5/10 :)

True love survives all

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...