Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lepiej zacząć grę na Negros czy Metin2.SG?


ksu11712

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja Tobie polecam negros, czuje się ten klimat starego metina ale jednak to nie to samo. Na początkowy ekwipunek w miarę łatwo zarobić więc nie powinieneś mieć problemu.

Opublikowano

Gość pytał negros czy sg, a wy odpowiadacie wom.. ktoś tu jeszcze myśli?

 

Polecam Negros, na sg mało polskich graczy, kiedyś się grało ale teraz odchodzi w zapomnienie.

Opublikowano

Ogólnie jeżeli chcesz pograć dłużej to polecam PL'a czyli negros. SG odpada. -> straciło licencje. Od siebie dodam , tak jak panowie wyżej proponowali, WoM2. Na tą chwile to chyba najrozsądniejszy wybór. Cheatów nie ma ,  cały czas jakiś GM jest w grze. Dużo polaków , łatwiejszy od pla,sg. Jak byś potrzebował się jeszcze czegoś dowiedzieć to pisz pw.

 

 

Opublikowano

na negros w m1 i m2 same boty grają , na dalszych lvlach nie wiem jak jest, ale grałem przez ostatnie kilka dni właśnie na serwerze Negros i na każdy  ch wszędzie boty 

Opublikowano

 

 

Ogólnie jeżeli chcesz pograć dłużej to polecam PL'a czyli negros. SG odpada. -> straciło licencje. Od siebie dodam , tak jak panowie wyżej proponowali, WoM2. Na tą chwile to chyba najrozsądniejszy wybór. Cheatów nie ma ,  cały czas jakiś GM jest w grze. Dużo polaków , łatwiejszy od pla,sg. Jak byś potrzebował się jeszcze czegoś dowiedzieć to pisz pw.

 

 

Gówno wiesz o Metin2.SG a się udzielasz.

 

Metin2.SG nadal ma licencje: http://ymirgames.co.kr/game/metin2.htm

 

 

W 1-2 miesiące spokojnie full eq 5b oraz wysoki lvl osiągniesz :). Bez inwestowania w is.

 

Polecam ci w 100% Metin2.SG i zapraszam do Gildii BRACTWO w Jinoo.

 

Pozdrawiam 

 

Beztytulu_snxhapw.jpg

Opublikowano

Polecić Negros polecam można się dorobić na początkowe eq jak wie się jak, ale niestety plaga botów w m1 jak i ludzie jadący na kamer modzie...


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...