Skocz do zawartości

Lepiej zacząć grę na Negros czy Metin2.SG?

Polecane posty

Pani Kasia

Pani Kasia

Ja Tobie polecam negros, czuje się ten klimat starego metina ale jednak to nie to samo. Na początkowy ekwipunek w miarę łatwo zarobić więc nie powinieneś mieć problemu.

Zakaz linków wychodzących poza MPC oraz reklam serwerów //  NIE MA SPRAWY MORDO

Gość pytał negros czy sg, a wy odpowiadacie wom.. ktoś tu jeszcze myśli?

Polecam Negros, na sg mało polskich graczy, kiedyś się grało ale teraz odchodzi w zapomnienie.

Pani Kasia

Ogólnie jeżeli chcesz pograć dłużej to polecam PL'a czyli negros. SG odpada. -> straciło licencje. Od siebie dodam , tak jak panowie wyżej proponowali, WoM2. Na tą chwile to chyba najrozsądniejszy wybór. Cheatów nie ma ,  cały czas jakiś GM jest w grze. Dużo polaków , łatwiejszy od pla,sg. Jak byś potrzebował się jeszcze czegoś dowiedzieć to pisz pw.

Edytowano przez sotoran

Pani Kasia

Wg mnie zależy od tego gdzie grają twoi znajomi - nie ma obecnie sensu grac na wiekszych serwerach samemu

na negros w m1 i m2 same boty grają , na dalszych lvlach nie wiem jak jest, ale grałem przez ostatnie kilka dni właśnie na serwerze Negros i na każdy  ch wszędzie boty 

Ogólnie jeżeli chcesz pograć dłużej to polecam PL'a czyli negros. SG odpada. -> straciło licencje. Od siebie dodam , tak jak panowie wyżej proponowali, WoM2. Na tą chwile to chyba najrozsądniejszy wybór. Cheatów nie ma ,  cały czas jakiś GM jest w grze. Dużo polaków , łatwiejszy od pla,sg. Jak byś potrzebował się jeszcze czegoś dowiedzieć to pisz pw.

Gówno wiesz o Metin2.SG a się udzielasz.

Metin2.SG nadal ma licencje: https://ymirgames.co.kr/game/metin2.htm

W 1-2 miesiące spokojnie full eq 5b oraz wysoki lvl osiągniesz :). Bez inwestowania w is.

Polecam ci w 100% Metin2.SG i zapraszam do Gildii BRACTWO w Jinoo.

Pozdrawiam 

Beztytulu_snxhapw.jpg

Polecić Negros polecam można się dorobić na początkowe eq jak wie się jak, ale niestety plaga botów w m1 jak i ludzie jadący na kamer modzie...

0f836d5c65f1a4b0gen.png

Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...