Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po kliknięciu "Rozpocznij Gre" nie uruchamia sie gra


Gość ZEDn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Po prostu nic sie nie dzieje, tylko patcher sie wylacza i tyle. Nawet w procesach nic nie ma.


 


Wylaczony antywirus, wylaczona zapora


Windows XP Service Pack 3


Karta Radeon 9550 X1050 series


1GB Ram


 


Opublikowano

Plik metin2client.bin/dat znajduję się w folderze metina ?? 

 

Przerzuć cały folder na inny dysk i odpal ponownie

Opublikowano

Plik metin2client.bin/dat znajduję się w folderze metina ?? 

 

Przerzuć cały folder na inny dysk i odpal ponownie

Ogólnie to próbuję odpalić Malygosa, tu nie ma metin2client.bin tylko malygos.bin który waży 3,5mb to nie powiem Ci czy jest czy go nie ma bo być może to nie to.

Opublikowano

Jeżeli to priv to problem leży po stronie antywirusa.

Pobierz clienta od nowa tylko teraz przy pobieraniu wyłącz wirusa po czym odpal. 

Jeżeli to nie pomoże polecam zwrócić się o pomoc na forum tego priva

Opublikowano

Ogarnij czy plik .rar z clientem pobrał Ci się w całości, czasami szczególnie jak z mega.co.nz ściągasz potrafi przerwać pobieranie w połowie i masz tylko część clienta. Najlepiej pobierz grę jeszcze raz, ogarnij na stronie serwera czy nie ma jakiejś łatki do ściągnięcia ręcznie, odpalaj .exe jako admin i zobacz czy pomoże.

who cares?

Opublikowano

Jeżeli to priv to problem leży po stronie antywirusa.

Pobierz clienta od nowa tylko teraz przy pobieraniu wyłącz wirusa po czym odpal. 

Jeżeli to nie pomoże polecam zwrócić się o pomoc na forum tego priva

Antywirus tu nawet zainstalowany nie jest.

Tak, to priv.

 

Ogarnij czy plik .rar z clientem pobrał Ci się w całości, czasami szczególnie jak z mega.co.nz ściągasz potrafi przerwać pobieranie w połowie i masz tylko część clienta. Najlepiej pobierz grę jeszcze raz, ogarnij na stronie serwera czy nie ma jakiejś łatki do ściągnięcia ręcznie, odpalaj .exe jako admin i zobacz czy pomoże.

No własnie pobiorę i dam znać. Jak coś to wyedytuje ten post i dam znać jesli masz coś jeszcze do powiedzenia :)

 

@Edit: Dodaje errorloga moze to cos pomoze

Module Name: H:\AmadiMt2\metin2client.exe
Time Stamp: 0x564dde61 - (null)

Exception Type: 0xc0000005

eax: 0x02bb6597	ebx: 0x00000000
ecx: 0x3ff78d65	edx: 0x00000003
esi: 0x02dd3000	edi: 0x2b66caa8
ebp: 0x0018ded4	esp: 0x0018decc

0x00cfa94a	H:\AmadiMt2\metin2client.exe
0x00cb99e7	H:\AmadiMt2\metin2client.exe
0x2b450040	
0x02bb6598	
0xffffffff	

@Edit2: Nie działa :/ Nadal to samo.

Opublikowano

Pobierz Net Framework 4.5 z oficjalnej strony microsoftu. 

4.5 nie działa na win xp, mam 4.0

Opublikowano

ErrorLog jest z 19 listopada, więc to nic co może pomóc w rozwiązaniu problemu.

 

Najpierw pobierz i zainstaluj:

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5555

 

Skanu nie daję, oficjalna strona microsoftu.

  • Usługi webmasterskie (front & back)
  • Administracja systemami baz danych (SQL & noSQL)
  • Administracja serwerami Unix/BSD
  • Administracja & konfiguracja CMS (Wordpress itp)
  • Administracja & konfiguracja silników for (IPBoard / MyBB itp)

< Klik >

Opublikowano

Microsoft Visual C++ zainstalowany ? 

Ehh, przecież przed chwilą już ktoś mi podał żebym pobrał i zainstlowałem. Dalej nic się nie dzieje :/

 

@DarkSince. Coś jest nie tak z waszym klientem, pobrałem Ravie i wszystko działa poprawnie. Jesteście w stanie to naprawić jakoś?

Opublikowano

używasz starej wersji klienta. pobierz aktualna. tez mialem ten problem ;)

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Opublikowano

używasz starej wersji klienta. pobierz aktualna. tez mialem ten problem ;)

Pobralem go wczoraj 2 razy. Mam najnowszego. Bezsensowne nabijanie postów...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...