Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Który lapek do gta i wieśka lepszy.


Pakol.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdecydowanie numer 1

Ma wydajniejsza grafike

http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-950M-vs-GeForce-GT-650M

 

Lenovo do nie do końca nowy laptop tylko leżak magazynowy:

 
Prosimy o dokładne przeczytanie opisu aukcji! 
Firma nie ponosi odpowiedzialności za nieporozumienia związane z niedokładnym przeczytaniem opisu aukcji!

Laptop pochodzi z ekspozycji sklepowej, możliwe minimalne ryski na obudowie, nieprzeszkadzające w użytkowaniu. W 100% sprawne, objęte 24 miesięczną gwarancją lub 12 miesięczną w przypadku zakupu na fakturę VAT (firma). Dodatkowo jest możliwość wydłużenia gwarancji o 12 miesięcy za 199 zł. W przypadku awarii sprzętu do miesiąca od zakupu, laptop jest wymieniany a nie naprawiany. Klawiatura zagraniczna QWERTY (kraje zachodniej Europy, różnica w znakach interpunkcyjnych), do każdego laptopa dołączone nakładki spolszczające klawiaturę (tylko na znaki interpunkcyjne), które są prawie niewidoczne i nie przeszkadzają w poprawnym użytkowaniu. Laptopy gotowe do użycia, sprzedawane są w zastępczych opakowaniach wraz z zasilaczem.

 

 

 

Nie masz gwarancji producenta

Laptop to stary model wiec 2 lata MINUMIM juz w magazynie sie kisił

Ma ryski slądy uzywkowania.

 

NIE POLECAM

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<

 

Opublikowano

To bez róznicy tak naprawde.

I tak wszystkie nowe gry CI pójda lepiej jka na tym Lenovo.

 

Co z tego ze masz go sklepie to jest stary model to ze jest w sklepie to tez tam musis juz 2 lata siedziec.

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...