Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o tym zestawie?


pglod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czas na zmiane komputerka, obecnie zlozylem cos takiego. 

http://www.morele.net/inventory/info/KeH0Sv/

@Zeciarz. ALERT

 

 

Jaki posiadasz budżet na kupno? 7,300zł
Kiedy zamierzasz kupić zestaw? wróżbitą nie jestem
Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora? i5-3470, nvidia gtx660, monitor 1920x1080
Do czego ma służyć komputer? gier/streamowania
Czy w koszyku ma się znajdować system operacyjny, monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)? nie
Czy zamierzasz podkręcać podzespoły? raczej nie
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu? obudowa z koszyka powyzej i procek i7-6700k skylake

­

lubie sie spowolnic

Opublikowano

Najpierw to weź wzór wypełnij, potem będziemy myśleć

 

Jaki posiadasz budżet na kupno?
Kiedy zamierzasz kupić zestaw? (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat)
Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora?
Do czego ma służyć komputer?
Czy w koszyku ma się znajdować system operacyjny, monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)?
Czy zamierzasz podkręcać podzespoły?
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu?

Opublikowano

Kiedy zamierzasz kupić zestaw? wróżbitą nie jestem

No to żeś teraz dołożył do pieca. My mamy się produkować na marne jak Ty nawet nie masz pojęcia kiedy ten komputer kupisz? Przyjdź tydzień przed zakupem, a nie teraz, jak nawet nie potrafisz określić przybliżonego terminu kupna.

Opublikowano

Ja piernicze co za ciężki przypadek. Po to, że na rynku komputerów ciągle się coś zmienia, wychodzą nowe podzespoły, jedne drożeją, drugie tanieją, opłacalność danych części potrafi się zmieniać z dnia na dzień. My się będziemy produkować teraz, a Ty przykładowo chcesz kupić za rok. No to tylko strata naszego czasu, bo za rok i tak trzeba będzie składać ten zestaw od nowa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...