Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA V - Po długim wczytywaniu gra przechodzi w offline


TheParkourPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Też tak macie ? Jak odpalam GTA i powinienem się tam zalogować to zamiast tego cały czas się wczytuje a na końcu piszę że tryb offline niedostępny.

2a0c2mq.png

Opublikowano

@TheParkourPL Musisz wykupić Playstation Plus, abyś mógł korzystać z usług internetowych, niestety, takie są wady korzystania z konsol. Drogo nie jest, bo tylko 16,25 zł miesięcznie. Poczytaj sobie więcej na ten temat tutaj: https://www.playstation.com/pl-pl/explore/playstation-plus/  ;)

Ale ja gram na PC :P Gralem dzisiaj 3h temu i było ok. A teraz cały czas się wczytuje

2a0c2mq.png

Opublikowano

@TheParkourPL To trzeba było napisać. Sprawdź czy serwery SocialClub na PC są dostępne: https://support.rockstargames.com/hc/pl/articles/200426246-Status-serwerów-GTA-Online-najnowsze-aktualizacje
Z tego co patrzę, to ostatnio zostały zaktualizowane dziś, więc może coś się dziać. Sprawdzaj czy są jakieś przerwy techniczne. Jak Ci to nie pomoże, skorzystaj z tego:

(nie odpowiadam, jeśli to Ci zepsuje grę, ale nie powinno)


Pierwsza próba:

 

 

  • Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję aplikacji Social Club : https://support.rockstargames.com/hc/pl/articles/200146066/;
  • Przejdź do folderu C:\Program Files (x86 );
  • Skopiuj folder \Rockstar Games\Social Club;
  • Wklej folder w folderze instalacyjnym GTAV , domyślnie C :\Program Files\Rockstar Games\ Grand Theft Auto V;
  • Zrestartuj Launcher.

 

 

Druga:

 

 

  • Prosimy o wyłączenie/odinstalowanie programu antywirusowego/firewalla, w tym Zapory systemu Windows (gra może być blokowana przez te aplikacje).
    W kolejnym kroku prosimy utworzyć nowe konto użytkownika Windows o uprawnieniach Administratora. Po tym jak nowe konto użytkownika Windows zostanie utworzone zalecamy ponowne uruchomienie komputera i zalogowanie się na nowe konto.
    Aby utworzyć konto użytkownika Windows, postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi na stronie Microsoftu:
    - Windows 10: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-10/getstarted-set-up-accounts
    - Windows 8/8.1: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/create-user-account#create-user-account=windows-8
    - Windows 7: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/create-user-account#create-user-account=windows-7
    - Windows Vista: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/create-user-account#create-user-account=windows-vista

    Następnie z poziomu nowego konta Windows:
    W przypadku posiadania systemu Windows Vista/7:
    - Kliknij przycisk Start, później Wszystkie programy, a następnie Akcesoria;
    - Kliknij prawym przyciskiem na "Wiersz poleceń" i wybierz "Uruchom jako Administrator".
    - W oknie Wiersza poleceń wpisz:
    netsh winsock reset all
    - Wciśnij klawisz "Enter".
    - Uruchom ponownie komputer.
    W przypadku posiadania systemu Windows 8/8.1/10:
    - Z poziomu Pulpitu wciśnij jednocześnie na klawiaturze klawisze "Windows" oraz "X";
    - Kliknij "Wiersz poleceń (Administrator)".
    - W oknie Wiersza poleceń wpisz:
    netsh winsock reset all
    - Wciśnij klawisz "Enter".
    - Uruchom ponownie komputer.
    Po zastosowaniu powyższych kroków prosimy o uruchomienie aplikacji GTA V jako Administrator.
    W tym celu kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie aplikacji i wybierz "Uruchom jako Administrator".

 

 

 

 

Tak, wiem, że OFFLINE tryb, ale kiedy miałem problemy z aktualizacją gry, to support dał mi takie polecenia. Mi nie pomogło, bo to był zupełnie inny problem, ale był związany z brakiem możliwości połączenia przeze mnie z serwerami. Mam nadzieję, że Tobie pomoże. Jeśli nie, skontaktuj się z supportem.

 

Opublikowano

@TheParkourPL To trzeba było napisać. Sprawdź czy serwery SocialClub na PC są dostępne: https://support.rockstargames.com/hc/pl/articles/200426246-Status-serwerów-GTA-Online-najnowsze-aktualizacje

Z tego co patrzę, to ostatnio zostały zaktualizowane dziś, więc może coś się dziać. Sprawdzaj czy są jakieś przerwy techniczne. Jak Ci to nie pomoże, skorzystaj z tego:

(nie odpowiadam, jeśli to Ci zepsuje grę, ale nie powinno)

 

 

Pierwsza próba:

 

 

 

 

Druga:

 

 

 

 

 

Tak, wiem, że OFFLINE tryb, ale kiedy miałem problemy z aktualizacją gry, to support dał mi takie polecenia. Mi nie pomogło, bo to był zupełnie inny problem, ale był związany z brakiem możliwości połączenia przeze mnie z serwerami. Mam nadzieję, że Tobie pomoże. Jeśli nie, skontaktuj się z supportem.

Nic nie pomogło :F Nadal nie wiem czy to mój problem czy coś z grą. Nie masz wersji na PC żeby sprawdzić czy wszystko działa ?

2a0c2mq.png

Opublikowano

@TheParkourPL Mam, ale nie tutaj. Skoro to nie pomogło, napisz do supportu. Oni powinni Ci dać informacje. Kiedy miałem problemy z łącznością, dowiedziałem się, że większość graczy to ma i zgłaszają to, a niby na serwerach pisało, że wszystko jest dobrze. Developerzy się tym zajęli i to naprawili. Więc napisz do supportu, ew. skontaktuj się z nimi telefonicznie, co jest lepszą opcją, bo nie trzeba czekać na odpowiedź.

 

Opublikowano

@TheParkourPL Mam, ale nie tutaj. Skoro to nie pomogło, napisz do supportu. Oni powinni Ci dać informacje. Kiedy miałem problemy z łącznością, dowiedziałem się, że większość graczy to ma i zgłaszają to, a niby na serwerach pisało, że wszystko jest dobrze. Developerzy się tym zajęli i to naprawili. Więc napisz do supportu, ew. skontaktuj się z nimi telefonicznie, co jest lepszą opcją, bo nie trzeba czekać na odpowiedź.

Gdzie jest informacja o ich mailu albo napisaniu zgłoszenia bo nie mogę znaleźć D:

2a0c2mq.png

Opublikowano

Jeden problem rozwiązany. Ale jest jeszcze problem ponieważ bo tym jak zrzuce grę na pasek (ALT+TAB) i wrócę to robią się czarne tekstury :D. Poza tym mam jakieś wixy z teksturami. Np jak są ikony postaci to są czarne. Wiecie jak ktoś was zaprosi do jakiejś akcji to jest jego ryj w rogu a ja mam to na czarno :P

2a0c2mq.png

Opublikowano

Z tym alt tabem to akurat normalne na słabszych PC, jak grałam na starym kompie to nie było możliwości zminimalizowania gry, bo po powrocie był czarny ekran. "Wixy z teksturami" - mógłbyś wrzucić jakiegoś screena jak to wygląda?

Sprawdź temperatury swojej karty graficznej, może ona jest za to odpowiedzialna. W moim przypadku gdy mam za duże temperatury to np. obraz lekko skacze, w Twoim moga to być problemy z teksturami.

who cares?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...