Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z jakiej gry najlepiej jest założyć serwer.


Woxer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

 

Od dawna myślę nad zrobieniem jakiegoś serwera z jakiejś gry, ale nie wiem z czego.

Robiłem raz serwer MC, ale nie wypalił, robiłem raz z CS 1.6 też nie wypalił i nie wiem z czego mógłbym zrobić.

Zależy mi na tym, aby gra była popularna i łatwo byłoby rozkręcić serwer.

Nie chodzi mi o to by zbierać kasę i sobie ją wypłacać, chodzi o to by np. się to zwracało na opłaty, serwera i innych gadżetów jeśli by były.

 

 

 

qbAFfcA.jpg

Opublikowano

Oj, Metin2 raczej odpada ;/

1. Nie mam dużej ekipy.

2. Na to trzeba bardzo dużo czasu

3. Trzeba się znać dobrze na grze, ja niestety się nie znam za bardzo(24 lvl ninja) ;/

4. Trzeba mieć chyba dużą sumę pieniędzy na założenie forum, serwera i chyba reklamy ;/

qbAFfcA.jpg

Opublikowano

Serwer cs:go, tylko że też będziesz musiał sporo wyłożyć na sam początek, musisz policzyć:

 

- postawienie samego serwera, np. 25 slotów

- postawienie stabilnego forum, czy strony serwera

- ewentualna reklama

- i administracja (chyba, że zaangażujesz w to kumpli)

Opublikowano

Dobry OTS Tibii i jedzim!

 

 

Robienie serwera do Tibii też jest trudne i kosztowe.

qbAFfcA.jpg

Opublikowano

Insurgency

tumblr_msh8e7sxEa1r3sabqo5_500.gif    Nie wiemy, jakimi ludźmi tak naprawdę jesteśmy, aż do momentu przed naszą śmiercią.

 

 

Opublikowano

Insurgency

Czy da się ten tytuł pobrać nonsteam?

 

 

­

Robienie serwera Tibii jest takie same jak u innej gry

Jak dla mnie nie bo zrobienie serwer CS czy Minecraft jest banalne, a z tego co czytałem np. gry takie jak Metin2, Tibia są trudne.

qbAFfcA.jpg

Opublikowano

Raczej trzeba ja kupić jak cs go (aktualnie jest promocja)

tumblr_msh8e7sxEa1r3sabqo5_500.gif    Nie wiemy, jakimi ludźmi tak naprawdę jesteśmy, aż do momentu przed naszą śmiercią.

 

 

Opublikowano

Raczej trzeba ja kupić jak cs go (aktualnie jest promocja)

 

To też odpada ;) Bo aż takiego dobrego kompa nie mam.

Najlepiej, aby to były gry darmowe, bo przy takich grach jest najwięcej osób.

­

qbAFfcA.jpg

Opublikowano

Praktycznie do wszystkich zakładanych serwerów potrzeba włożyć dużo czasu i trochę kasy oraz musisz znać tą grę.

Opublikowano

DarkOrbit

 

Z DarkOrbit, nie zrobię bo pliki nie są udostępnione...

 

 

­

qbAFfcA.jpg

Opublikowano

A da się zrobić Shakes&Fidgets? Jeśli tak to o czym muszę wiedzieć? (Chodzi mi o koszty, trud itp.)­

qbAFfcA.jpg

Opublikowano

serwery gta (samp, mta), unturned, garrys mod.

Serwery samp jest strasznie ciężko rozreklamować.

qbAFfcA.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...