Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zagralibyście na serwerze Hardcore, wersja 1.7.2?


HardCore1.7.2  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. GraliByśćie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

Jestem ciekawy czy gralibyście na serwerze HardCore 1.7.2

Serwer posiadałby :

-Ogarnięty i dobrze skonfigurowany drop żeby nie grało sie za łatwo :)

-Osłabione Kox Jabłka

-Zmniejszone Spawnowanie Świń

-Ban po śmierci na 30 min lub 1 h ale to sie zobaczy :P

I wiele innych ponieważ mam wiele pomysłów na ten serwer :)

 

 

Sloty około 50-100 zależy jak sie rozwinie :P

 

Jeżeli zły dział do przepraszam :P

Opublikowano

KOxy?

Spawn Świń?

Drop ?

I jeszcze ten ban na 30min :D

 

Pierwszy raz jestem tutaj na forum, ale widzę że tutejsi użytkownicy mają humor ;)

 

 

Pytanie wiesz co to hard?

 

Brak:

  • Spawnów
  • Vipów
  • MIast
  • Cuboidów
  • Sklepu IS
  • Drop
  • Mega itmów
  • Komend

 

 

Jest za to:

  • Utrudniacz do gry w nocy
  • Mocniejsze moby
  • Trudniejsze życie
  • Niszczenie się jedzenia
  • Logowanie

Aegris RPG [Mod]


Forum serwera: Aegris.cba.pl/aegrisforum [ Faza tworzenia]


Prezentacja: Link

Opublikowano

Kolego nie chce nic mówić ale głupi nie jestem i to co wypisałeś jest na każdym serwie hardcore a z tego co możesz przeczytać ja napisałem tylko "pomysły" a to co ty napisałeś to są podstawy:)  A co do logowania to miałem zamiar zrobić serwer hardcore bez logowania... Pomyśl może troche :P .  Widze że ty też masz bardzo dobry humor :)

Opublikowano

Kolejna odsłona. Koleżko, jeżeli chcesz porady to napisz w jakim kierunku zmierzasz. Serwerów tego typu jest ogrom. Wątpię, żebyś robił komukolwiek konkurencje. Pomyśl nad czymś innym.

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...