Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Destiny Of Dragon Ball - co sądzicie?


TheRyuuzaki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Jaki client (wersja) ?

2. To jest Violent czy własny silnik ? ( mogę się domyślać ze robiony od 0 ) 

3. Jak jest z systemem fal ? (podstawowa prosta czy mfa, double i mcm)

4. Będzie pvp enfo ?

5. Max Reb ?

6. Ile będzie postaci do gry ? ( czy np. andro będą miały prota itp bonusy dla innych postaci  )

7. Czy ten exp x10 to duzo czy nie bo nie wiadomo ile dają moby ( jak napiszesz ile sie wbija max reba będę wiedział mniej więcej jaki exp )

8. Czy będą bonus HP/KI

9. Czy będą sagi ?

10. Czy będzie hp/ki z questów

11. Serwer będzie w języku anglojęzycznym czy polskim ? (liczysz na zagranicznych graczy)

Opublikowano

@rafaeru

1. 8.54

2. Mocno przerobiony violent

3.Jak na razie mamy podstawowe i double, ale zamierzamy dodać jeszcze kilka spelli do combo  :)

4. Tak

5.Nad tym jeszcze myślimy ( osobiście planowałem jakis 1.4/1.6k)

6.Jak mówiłem server jest jeszcze w trakcie i jeszcze nie wiem ;d

7.Gdyby max reb ustawić z 1.4k to w 1/2dni spokojnie się wbije

8.Mi osobiście nigdy nie podobał się pomysł z bonus HP/KI, więc raczej tego nie będzie 

9.Jak skończymy mniej więcej mape/transy/questy itp. to wtedy zajmiemy się sagami

10.Nad tym nie pomyślałem :D

11. Anglojęzycznym.

 

 

Co o tym sądzisz? 

.

Opublikowano

 

 

3.Jak na razie mamy podstawowe i double, ale zamierzamy dodać jeszcze kilka spelli do combo   :)

Ja osobiście nie lubię mfa + double + mcm tylko prosta kapę bo trzeba więcej ogaru

 

 

 

7.Gdyby max reb ustawić z 1.4k to w 1/2dni spokojnie się wbije

podaj w godzinach expienia bo 24 a 48 godzin to trochę duza roznica

 

 

 

8.Mi osobiście nigdy nie podobał się pomysł z bonus HP/KI, więc raczej tego nie będzie 

To jest przydatne na warach w trapach albo snake ale jak bedzie mfa double i mcm to nie ma sensu war na snake albo w trapie

 

Kolejne pytanie:

Czy hity z łapy będą opłacalne ? ( as i dmg )

Opublikowano

@rafaeru

 Kapa będzie standardowa 3/4spellowka. Nie to nie będzie mfa+double+mcm. Ponieważ mcm nie będzie ( zakładam, że chodzi ci o mystic chou maretsugeki) a double usuniemy :). Co najwyżej dodamy jakiś jeszcze inny trój falowy spell ale nie będzie się sklejał z kapą i mfa.

 

 

Nie mogę tego dokładnie podać, bo najzwyczajniej nie wiem. Max reb uzgodniliśmy na 1550, ponieważ exp jest i tak szybki,a dodatkowe hp/ki po rebie nikomu raczej nie będzie przeszkadzać. Na moje oko w jakieś 10/12h na spokojnie da się wbić, bo expów jest multum, i ciągle dodajemy nowe. ( ogólnie mapa mi się bardzo podoba)
 

 

Jeszcze nad tym bonus hp/ki pomyślę -mam czas :D, ale osobiście nie chciałbym to dodawać

 

 

 

Powiem tak. Z łapy nikogo nie zabijesz. Jak mają być wary to wary na kapy, nie na zaznaczenia ;) AS nie będzie.

.

Opublikowano

Poza dbv nie ma chyba żadnego db ots który oferuje walki w trapach/snake wiec zastanow sie nad dmg z lapy bo tam on jest wazny bo zawsze z najlepszym dmg z lapy osoba stoi pierwsza

Opublikowano

Poza dbv nie ma chyba żadnego db ots który oferuje walki w trapach/snake wiec zastanow sie nad dmg z lapy bo tam on jest wazny bo zawsze z najlepszym dmg z lapy osoba stoi pierwsza

Nad tym pomyślę potem, teraz mam jeszcze masę innych rzeczy do ustawiania.

.

Opublikowano

@rafaeru

Co do twojego pytania co do bonus hp/ki. Zrobiłem coś takiego :

5906314515831991230984.png

 

Attack Boost - dodatkowe 10k obrażen do wszystkich spelli

Exp Boost- exp 1.1x

Defence Boost - dodatkowe 7%hp/ki   ( zamiast bonus hp/ki :D:D:D )

 

Jest to czasowe trwa 30minut

.

Opublikowano

@rafaeru

Co do twojego pytania co do bonus hp/ki. Zrobiłem coś takiego :

5906314515831991230984.png

 

Attack Boost - dodatkowe 10k obrażen do wszystkich spelli

Exp Boost- exp 1.1x

Defence Boost - dodatkowe 7%hp/ki   ( zamiast bonus hp/ki :D:D:D )

 

Jest to czasowe trwa 30minut

Na jakiej to zasadzie działa ? 

 

Bedzie zakladka spells czy cos ?

Opublikowano

@rafaeru

Działa to tak.

Zakladasz to jako naszyjnik. Jest to na 30minut. Czas mija nie zaleznie czy masz to zalozone czy nie :)

Zakladasz- dodaje

zdejmujesz- wraca wszystko do normy

 

gdy czas sie skonczy zamienia sie w ten szary item ktory potem odnawiasz

 

 

 

Bedzie zakladka spells czy cos ?

 

O co ci dokładniej chodzi?

.

Opublikowano

8682914517884131230984.png

 

 

@rafaeru

boosty teraz są podobnie zrobione jak mówiłeś :)

jutro z rana opisze to lepiej :D

 

 

 

Więc tak co do boostów.

 

Zaczynamy z panelem ,,boost'' w ekwipunku

8748814518238421230984.jpeg
 
Następnie na pewnej planecie potrzeba zrobic quest, który daje nam możliwość wejścia do pomieszczenia w którym są npc u których możemy ,,boost'' zamieniać na 60minut wybranego wspomagacza za 10g. Oczywiście po minięciu np. boosta expa możemy wybrać inny boost na kolejne 60minut.
Do wyboru:
exp- 1.1x 
att - 10k dodatkowego dmg ze spellow
def- 10% hp/ki dodatkowego
sup- regeneracja 500/s i dodatkowy speed
( w późniejszym czasie dodam ss z tego pomieszczenia, bo na razie jeszcze myślimy nad wyglądem)
 
Pomyślałem, by trochę ułatwić exp na małym poziomie, dlatego teraz grę zaczyna sie z 60minutowym boostem expa, który po minięciu czasu wraca do podstawowego ,,bosta''
 
8748814518238421230984.jpeg    1474814518250421230984.jpeg
 
Prawdopodobnie teraz na czas szkolny prace nad serwerem, trochę zwolnią ponieważ nie będę miał tyle wolnego czasu.

.

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Więc tak,

Powoli zaczynamy wracać do pracy nad serverem, ale naprawdę powoli

Mamy jeszcze sporo do roboty, jeżeli w miarę dobrze praca pójdzie to w połowie/ pod koniec wakacji włączymy server na przetestowanie.

To co widnieje na screenach wyżej zostało już pozmieniane i kompletnie inaczej wygląda.

W miarę możliwości będę zamieszczał tu ss'y tego co osiągnęliśmy.

Mam nadzieję, że ktoś zainteresuje się naszą pracą :)

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...