Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] xHostMC - czy kontynuować ten projekt?


theicraftplay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak najbardziej kontynuuj. Zrób go dobrze i zdobędzie pewną popularność jak aimpanel.

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

Przydałaby się lepsza oprawa graficzna i więcej funkcji w panelu typu uleczenie gracza itd :)

Uleczenie gracza już jest :)

mpvp.pl - Treningowy Serwer PvP

Opublikowano

Może stylistyka nie jest najważniejsza, a funkcjonalność, aczkolwiek chciałbym, abyś nad tym pomyślał. W sprawie funkcjonalności mogę zalecić jedno, spróbuj utworzyć system, który będzie wykrywał błędy i informował, gdzie występują oraz jak je naprawić. Kontynuuj swój projekt i nie stawiaj sobie limitu czasu na prace nad nim.

1438614356923701010629.png

Opublikowano

Witajcie od Miesiąca pisze nie wiem jak to nazwać WebPanel na serwer ? z logowanie itp itd i nie wiem czy to kontynuować potrzebne to komuś? 

 

SS'Y

 

http://www32.speedyshare.com/JEvrS/9f764f67/download/pozdro.png

 

http://www30.speedyshare.com/eHNDY/9a76c16d/download/gzzz.png

 

http://www34.speedyshare.com/8jPNs/0eb46355/download/dsa11.png

 

 

Te nazwy ss ;d

 

Demo Cooming...

 

Co Myślicie? kontynuować i za max 2 tyg udostępniać? ;d

 

Po 1 naucz się poprawnie składać zdania, bo jak czytam 1 zdanie to myslę, że ku*vva ślepy jestem.

Po 2 co sie podniecasz nazwami screenów? Czujesz sie lepszy dajac "Luzackie" nazwy np. pozdro ?

Po 3 W angielskim nie ma takiego słowa jak "Comming". Rada ode mnie, Naucz się angielskiego :P

Po 4 Nie rób tego, bo już widzę ten kod bez Znajomosci angielskiego i pewnie jezyka programowania ...

 

Reasumując wróć do 1 podstawówki i zacznij swoją edukację od nowa dziecinko bo to jest porażka :*

 

Pozdrawiam :D

 

@Edit No i @HugoZar Cie zgasił cwaniaczku :D

  • 4 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...