Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakim trybie serwerów byście zagrali? EasyHC z Gildiami, czy EasyHC z Frakcjami?


dowgirt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie przepadam za easyhc'ami, mam wrażenie że gildie i frakcje to jedno tak jak kolega @Plajerek12 :)

 

Osobiście zagrałbym na dobrym freebuildzie albo skyblocku :D

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

Koleś przecież Gildie i frakcje to, to samo -,_,-

 

Nie przepadam za easyhc'ami, mam wrażenie że gildie i frakcje to jedno tak jak kolega @Plajerek12 :)

 

Osobiście zagrałbym na dobrym freebuildzie albo skyblocku :D

 

Jeżeli nie wiecie, to nie wypowiadajcie się na ten temat.

Frakcje i Gildie to dwie zupełnie inne rzeczy, i różnią się sobą tak samo jak i nazwą.

 

 

Nam chodzi o to gdzie większość osób zagra, każdemu nie dogodzimy.

Opublikowano

Tryb EasyHC jest już przeterminowany, więc odpuść to sobie i naucz się oryginalności...

Mało jest reklam tego typu serwerów po wpisaniu "izi hardkor" lub "mega drop" na YouTube?

Przeterminowany? A gra na nich cała masa ludzi, bardzo ciekawe...

Ja od lat gram w tego typu tryby i jest bardzo przyjemnie.

Jaki byś serwer z gildiami zaproponował jak tak? Ponieważ ten tryb ci się nie podoba rozumiem.

Opublikowano

Przeterminowany? A gra na nich cała masa ludzi, bardzo ciekawe...

Ja od lat gram w tego typu tryby i jest bardzo przyjemnie.

Jaki byś serwer z gildiami zaproponował jak tak? Ponieważ ten tryb ci się nie podoba rozumiem.

Jak już mówiłem - tego typu serwerów jest dużo. A większość serwerów to nawet nie są EasyHC, tylko EasySurvival. Nazywają swoje serwery jako łatwy hardcore, a nawet tam nic z hardcore nie ma, tylko drop 100%, ech. Oryginalności trochę... To jest tak samo jak z tą erą CS:GO - nagrywają go tylko dlatego, że jest popularny.
Opublikowano

@MrNawi26

 

Ja rozumiem o co chodzi.

CHCIAŁEM zrobić FRAKCJE.

Coś czego od 2 lat nie ma na polskich serwerach.

Ale od razu kilka osób się rzuciło że teraz się w to nie gra.

 

Albo twierdzenie: Frakcje = Gildie ;_;

Opublikowano

Kolejne pytanie, czy robić serwer na którym można od razu zakładać frakcję, czy trzeba sprzedać przedmioty zarobić pieniądze i za nie założyć frakcję.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...