Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy GTA mi pójdzie? Zapytaj tutaj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa części: gta V

 

Procesor: intel core i3-4010U 1,70ghz 4-rdzeniowy

Karta graficzna: nvida geforce 820m

Pamięć RAM: 4gb

system: windows 10 64 bitowy

 

 

Będzie działac w 30 fps stałych? najnizsza rozdzielczosc jaką będę mogl odpalic to bedzie 1024:768 bo nizsze są mega niewyraźne

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Nazwa części: GTA IV

Procesor: Pentium Dual Core  2.2GHz
Karta graficzna: ATI RADEON HD 4330  GRAPHICS (512 MB)

Pamięć RAM: 4 GB

System: Windows 7 64 bit

Oczywiście będę grać na najniższych ustawieniach graficznych. Czy gra będzie komfortowa? Oraz czy może są gdzieś pokazane najniższe ustawienia graficzne (wygląd)?

 

Edytowane przez NaNaTraTra

Arkadia - Serwer inny niż wszystkie! Przekonaj się, dlaczego gra z nami jest wyjątkowa!


http://www.mpcforum.pl/topic/1521386-arkadia/


Sam postawisz sobie cuboida! Możesz handlować z innymi graczami! Bez pay2win! Kontakt z administracją w każdej chwili! Drop z rud! Bez ułatwień!


 

Opublikowano (edytowane)

­Na min dasz rade ale nie oczekuj dobrej wydajności

Napewno? Dla porównania pobrałem Mafie II demo i grałem średnio na 20 FPS'ach. Grywalne jak najbardziej. A GTA IV jest to starsza produkcja o chyba mniejszych wymaganiach. Więc chyba na min będzie wydajne? A dodatkowo... xyz

 

Forum nie wspiera piractwa. //QuarK

Edytowane przez QuarK

Arkadia - Serwer inny niż wszystkie! Przekonaj się, dlaczego gra z nami jest wyjątkowa!


http://www.mpcforum.pl/topic/1521386-arkadia/


Sam postawisz sobie cuboida! Możesz handlować z innymi graczami! Bez pay2win! Kontakt z administracją w każdej chwili! Drop z rud! Bez ułatwień!


 

Opublikowano (edytowane)

 

­Na min dasz rade ale nie oczekuj dobrej wydajności

Napewno? Dla porównania pobrałem Mafie II demo i grałem średnio na 20 FPS'ach. Grywalne jak najbardziej. A GTA IV jest to starsza produkcja o chyba mniejszych wymaganiach. Więc chyba na min będzie wydajne? A dodatkowo... xyz

 

Forum nie wspiera piractwa. //QuarK

 

ale nie porównuj Mafii do gta 5 :D Mafia II ma takie wymagania że pewnie na PC 6 letnim by poszła. Mi na lapku  http://www.mpcforum.pl/uploads/images/8083114610562291229037.png

w na minimum chodziła płynnie :D Powinieneś dać radę. Pobierz sobie tor... i sprawdź :D

Edytowane przez Unga

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

Nie wiem dlaczego uważasz że nie można porównać Mafii II do GTA IV... GTA zostało wydane w roku 2008 a Mafia w 2010. Grafika w Mafii jest o niebo lepsza niż w GTA. Więc? 

 

To temat służący do pytania czy dana część serii Ci pójdzie, nie zmieniaj tego i pisz na temat. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie porównywania dwóch gier, to stwórz temat w odpowiednim dziale. //QuarK

Arkadia - Serwer inny niż wszystkie! Przekonaj się, dlaczego gra z nami jest wyjątkowa!


http://www.mpcforum.pl/topic/1521386-arkadia/


Sam postawisz sobie cuboida! Możesz handlować z innymi graczami! Bez pay2win! Kontakt z administracją w każdej chwili! Drop z rud! Bez ułatwień!


 

Opublikowano (edytowane)

Nazwa części:GTA V i GTA IV ( Chcę żeby te obie części) 
Procesor:Intel® Core2 Duo CPU E7600  @ 3.06 GHz 2.27Ghz /b]
Karta graficzna:ATI RADEON HD 5700 Series
Pamięć RAM: 4 GB Ram

System: Windows 7

 

Edytowane przez blondyn135
Opublikowano

Nazwa części:GTA V i GTA IV ( Chcę żeby te obie części) 

Procesor:Intel® Core2 Duo CPU E7600  @ 3.06 GHz 2.27Ghz /b]

Karta graficzna:ATI RADEON HD 5700 Series

Pamięć RAM: 4 GB Ram

System: Windows 7

Nie liczyłbym na płynną grę w V.

 

­

­

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa części: GTA San Andreas
 
Procesor:  AMD Athlon XP 2100+ 1.73GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 2 MX/MX 400
Pamięć RAM: 2GB

System: Windows XP

Opublikowano

Nazwa części:Gta V

Karta Graficzna:NVIDIA GeForce GTX 770

Procesor:Intel® Core™ 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40(podkręcony z 2.40 do 2.50)

Pamięć RAM:6GB(ddr2)

System:Win 7 64b

I czy jeżeli dokupie RAM 4-8 Gb ddr3 to coś zmieni?

2v1xidf.png

Opublikowano

­

 

Nazwa części: GTA San Andreas
 
Procesor:  AMD Athlon XP 2100+ 1.73GHz
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 2 MX/MX 400
Pamięć RAM: 2GB

System: Windows XP

 

Zmień kartę graficzną a powinna pójść.

Opublikowano

Nazwa części: GTA V
 
Procesor: Intel Core i5-3230M CPU @ 2,60GHz (4 CPUs), ~2.6GHz
Karta graficzna: Intel HD Graphics 4000 (1664MB)
Pamięć RAM: 4096MB 

#LenovoLegion Team

Opublikowano

­

 

Nazwa części: GTA V
 
Procesor: Intel Core i5-3230M CPU @ 2,60GHz (4 CPUs), ~2.6GHz
Karta graficzna: Intel HD Graphics 4000 (1664MB)
Pamięć RAM: 4096MB

Podaj jeszcze system oraz czy masz 32 bity czy 64 bity.. Co do karty, to możliwe że będzie Ci zacinać..

Opublikowano (edytowane)

@Adve

Windows 8 64-bitowy.

Głównie chodzi mi o to, ile będę miał FPS i na jakich ustawieniach, czy będzie mi gra w miarę płynnie chodzić? 

Edytowane przez Aplay.

#LenovoLegion Team

Opublikowano

@Adve

Windows 8 64-bitowy.

Głównie chodzi mi o to, ile będę miał FPS i na jakich ustawieniach, czy będzie mi gra w miarę płynnie chodzić? 

 

Pójdzie, ale to będzie pokaz slajdów. Masz bardzo słabą kartę graficzną.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

Nazwa części:Gta V
Karta Graficzna:NVIDIA GeForce GTX 770
Procesor:Intel® Core™ 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40(podkręcony z 2.40 do 2.50)
Pamięć RAM:6GB(ddr2) 
System:Win 7 64b 
I czy jeżeli dokupie RAM 4-8 Gb ddr3 to coś zmieni?   Wklejam jeszcze raz ;x

2v1xidf.png

Opublikowano

Nazwa części:Gta V

Karta Graficzna:NVIDIA GeForce GTX 770

Procesor:Intel® Core™ 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40(podkręcony z 2.40 do 2.50)

Pamięć RAM:6GB(ddr2) 

System:Win 7 64b 

I czy jeżeli dokupie RAM 4-8 Gb ddr3 to coś zmieni?   Wklejam jeszcze raz ;x

Myślę, że spokojnie pójdzie, nawet ramu nie będziesz chyba musiał dokupować.

who cares?

Opublikowano

Nazwa części: GTA V

 

Procesor: Intel® Core i5-5200U CPU @ 2.20GHz 

Karta graficzna: Intel® HD Graphics 5500, NVIDIA GeForce 920M

Pamięć RAM: 6GB DDR3

System: Windows 10 Home 64bit

 

Jest to laptop firmy ASUS. Sorry ale jestem zielony w temacie komputerów. Tak z góry dzięki za odpowiedzi. ;) Jak by były jakieś pytania to niestety w przeciągu 3 dni nie odpisze ponieważ nie będzie mnie w tym momencie w domu i nie będę miał dostępu do internetu.

Opublikowano

Nazwa części: GTA V

 

Procesor: Intel® Core i5-5200U CPU @ 2.20GHz 

Karta graficzna: Intel® HD Graphics 5500, NVIDIA GeForce 920M

Pamięć RAM: 6GB DDR3

System: Windows 10 Home 64bit

 

Jest to laptop firmy ASUS. Sorry ale jestem zielony w temacie komputerów. Tak z góry dzięki za odpowiedzi. ;) Jak by były jakieś pytania to niestety w przeciągu 3 dni nie odpisze ponieważ nie będzie mnie w tym momencie w domu i nie będę miał dostępu do internetu.

 

Da rade, myślę, że bez problemu wyciągnie +35 FPS.

Opublikowano

Nazwa części: GTA V


 


Procesor: I3-4130


Karta graficzna: MSI R7 370 4GB podkręcona na 1150/1500


Pamięć RAM: 8GB DDR3 1600


System: Windows 7 ultimate 64 bit


Opublikowano

 

Nazwa części: GTA V

 

Procesor: I3-4130

Karta graficzna: MSI R7 370 4GB podkręcona na 1150/1500

Pamięć RAM: 8GB DDR3 1600

System: Windows 7 ultimate 64 bit

 

 

Bez problemu - możesz wyciągnąć +40 FPS bez najmniejszych lagów.

Opublikowano

 

 

Nazwa części: GTA V

 

Procesor: I3-4130

Karta graficzna: MSI R7 370 4GB podkręcona na 1150/1500

Pamięć RAM: 8GB DDR3 1600

System: Windows 7 ultimate 64 bit

 

 

Bez problemu - możesz wyciągnąć +40 FPS bez najmniejszych lagów.

 

A na jakich ustawieniach ?

Opublikowano

 

 

 

Nazwa części: GTA V

 

Procesor: I3-4130

Karta graficzna: MSI R7 370 4GB podkręcona na 1150/1500

Pamięć RAM: 8GB DDR3 1600

System: Windows 7 ultimate 64 bit

 

 

Bez problemu - możesz wyciągnąć +40 FPS bez najmniejszych lagów.

 

A na jakich ustawieniach ?

 

średnie-wysokie.

Opublikowano

 

Nazwa części: GTA V

 

Procesor: Intel® Core i5-5200U CPU @ 2.20GHz 

Karta graficzna: Intel® HD Graphics 5500, NVIDIA GeForce 920M

Pamięć RAM: 6GB DDR3

System: Windows 10 Home 64bit

 

Jest to laptop firmy ASUS. Sorry ale jestem zielony w temacie komputerów. Tak z góry dzięki za odpowiedzi. ;) Jak by były jakieś pytania to niestety w przeciągu 3 dni nie odpisze ponieważ nie będzie mnie w tym momencie w domu i nie będę miał dostępu do internetu.

 

Da rade, myślę, że bez problemu wyciągnie +35 FPS.

 

Jak można wiedzieć to na jakich ustawieniach? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...