Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zniknięcie opcji zaproś przyjaciela


Lukaszenko502

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otoz wytlumaczy mi ktos dlaczego wiekszosc jak nie wszystkie gry rezygnuja z tej opcji??

 

Czy jestes jakas opjca napisania ankiety do przywrocenia tej opcji?..

 

Teraz wchodzac na enigme za perfumy wydam wiecej niz za eq.. lekka przesada..

 

Czekam na wypowiedzi.

 

@down To dlaczego usuneli dopiero teraz a nie wczesniej, ta opcja była od paru lat.

Opublikowano

Bo ludzie zamiast zapraszać przyjaciół to robią multikonta.

Możesz pisać jakieś ankiety, ale i tak tego nie przywrócą.

giphy.gif

Opublikowano

@down To dlaczego usuneli dopiero teraz a nie wczesniej, ta opcja była od paru lat.

No bo jak zauważyli, że to nie działa, to kiedyś musieli to usunąć - lepiej późno niż wcale. 

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Było przez tyle lat bo wierzyli, że działa a tak na prawdę to ludzie tworzyli multi-konta. W związku z tym nowych graczy przybywało tyle ile poprzednio a oddane nosdolary to strata. Ludzie pokupowali za to rzeczy oraz wychodzili z założenia, że jeśli jest za darmo to po co wydawać pieniądze, czyli sprzedaż w dół. Do tego coraz bardziej dostępne produkty z NM więc ceny w dół co zaburzyło gospodarkę serwera. Gry z tego rezygnują, ponieważ dzieje się właśnie tak, że ludzie tworzą konta zamiast zapraszać na czym tylko tracą.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...