Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki monitor wybrać ?


kura14005

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zamierzam zakupić w najbliższym czasie taki spóźniony gwiazdkowy prezent sobie zakupić.

Jednak nie chce kupić monitora byle jakiego,pogrywam w cs'a i podobno o wiele lepiej się gra na monitorze 120hz lub 144 niż 60.

Jednak ostatnio czytałem wiele artykułów różnych postów,że te Hz to tylko taki marketingowy chwyt,to nie ma znaczenia ważne żeby była 1ms odświeżania albo bez sensu kupować 120hz jeżeli ma się 6ms czy nawet więcej odświeżania bo nie odczuje się.

 

I teraz sam nie wiem,chciał bym na to przeznaczyć około 1000 zł.

Najlepiej 120hz i 1ms odświeżania jednak nie wiem sam.

Co do wielkości to od 22 do 26 cali.

W grę wchodzą tylko nowe nie chce używanych ani też żadnych ofert z allegro czy podobnych serwisów.

 

Jeżeli niestety nie ma monitora spełniającego moich wymagań w tym przedziale cenowym proszę o podanie takiego modelu najbliżej cenowo.

No i też bardzo bym dziękował gdyby ktoś odniósł do tej kwestii na samej górze.

 

Pozdrawiam !

Opublikowano

No wlasnie te 1ms to chwyt marketingowy xD Moze jakis benq czy lg? Tylko maja slabe matryce TN. Np benq xl2411z?

Też właśnie miałem na oku ten monitor

Co do producenta to tylko

Asus,Lg,Benq,Eizo ew.Acer

 

Ale jest może coś jeszcze ?

A co sądzicie o monitorze benq rl2455hm ?

Opłaca się czy trochę dołożyć i kupić coś porządniejszego ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...