Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmaina KOREAŃSKIEGO wydawcy i nowa klasa Elin


Luxorris

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak, TERA KR przechodzi do NEXON, wraz z tym zostały zapowiedziane latające Mounty i kolejna klasa Elin. Nowa klasa będzie używała Shurikenów jako broni. Transfer nastąpi 26 stycznia.

Co myślicie o zmianie wydawcy, mountach i nowej klasie? Osobiście uważam, że zmiana wydawcy to dobre posunięcie - Nexon mimo złej opinii jako wydawca P2W dba o swoje gry w Korei, a sam aspekt P2W spada w ich grach, a nowe takie jak MapleStory 2 są pozbawione jakiegokolwiek P2W. Latające mounty moim zdaniem to też świetny pomysł, a nowa klasa Elin? Moim zdaniem to jakiś żart! Najgorsza rasa z całej gry dostaje kolejną bardzo ciekawą klasę, moim zdaniem powinni rozszerzać różnorodność ras w grze, a nie ją zmniejszać.

没我爱

Opublikowano

Więc tak, TERA KR przechodzi do NEXON, wraz z tym zostały zapowiedziane latające Mounty i kolejna klasa Elin. Nowa klasa będzie używała Shurikenów jako broni. Transfer nastąpi 26 stycznia.

Co myślicie o zmianie wydawcy, mountach i nowej klasie? Osobiście uważam, że zmiana wydawcy to dobre posunięcie - Nexon mimo złej opinii jako wydawca P2W dba o swoje gry w Korei, a sam aspekt P2W spada w ich grach, a nowe takie jak MapleStory 2 są pozbawione jakiegokolwiek P2W. Latające mounty moim zdaniem to też świetny pomysł, a nowa klasa Elin? Moim zdaniem to jakiś żart! Najgorsza rasa z całej gry dostaje kolejną bardzo ciekawą klasę, moim zdaniem powinni rozszerzać różnorodność ras w grze, a nie ją zmniejszać.

Tu nie chodzi o to żeby była różnorodność klas tylko żeby hajs się zgadzał :) Niestety gry F2P muszą szukać zarobków, takie "słodziachne" Eliny są pewnie popularne wśród Koreańczyków, głównie pod kątem wyglądu a na czym teraz tera zarabia ? Głównie na wyglądach, mountach itp. więc takie latające mounty to kolejny hajs dla producenta i bardzo dobrze ! Nexon to bardziej przydałby się w EU zamiast GameFaila, który tak wyludnił serwery swoją zawartością P2W, że niedługo zostaną tam 2 serwery, bo wszyscy uciekają do enmasse i NA serwerów. Wniosek prosty jeżeli wydawca da P2W to będzie w pupie :)

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...