Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Caroline MT2 - Full pakiet! (WH, NOK, DMG, MH + FB)


Temperaturek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Działa może na at reya.eu  ?

 

Nie.

 

Mobber spamuje pelkami, a nie używa ich co 1sek z tego co widzę :O

 

Wersja v1.1 korzysta co 0.1, wersja 1.2 co 1.0  ;) 

 

 

Hasło jest Lamu$.

 

ninja hack lepszy ;d

 

Co kto lubi  :) 

 

jakis fish bot moze znalazl by sie na ten server ??

 

Zaraz dodam update  ;) 

 

Co trzeba dokladnie dopisac do indexu, zeby dzialaly 2 hacki?

 

Zależy jakie chcesz, powiedzmy że chcesz dmg i nok to dopisujesz do indexu dmg + Temperaturek2.

Zobacz sobie jak wygląda index a ogarniesz  ;) 

 

A gdzie to wkleic?

Da ktos instrukcje? Krok po kroku, bo jakies bledy mi wyskakuja.

Z gory dzieki.

 

Nigdzie tego nie wklejasz, jest to w postacie instalki.

Zainstaluj do klienta  :) 

 

Widze że coraz więcej osób ma problemy i nie potrafią zainstalować... 

W następnym update dam chyba raczej w postaci folderów  :) 

­

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Server upada

2.png
1.png
3.png
4.png
5.png
6.png

pozdrawiam, serwer nie jest moj, wlasciciel serwera polecial w c***a i kaske odcial, a mial dawac za prezke etc, wiec koniec zabawy  :)

Opublikowano

66666927731469216739.png­

 

- Dodane pisanie na kolorowo (Czerwony, niebieski, zielony oraz żółty)

- Dodany Fishbot pod F10

- Paczka została zkompresowana do 10MB

- Instalki zostały zastąpione folderami tak jak na początku

 

# Instrukcja jak pisać na kolorowo,

 

[kolor] tekst [/]

 

Kolory, literka musi być z małej

 

- [r] = czerwony

- = niebieski

- [g] = zielony

- [y] = żółty

 

Przykład,

 

[r] Temperaturek [/]

 

Na chacie pojawi się czerwony napis Temperaturek  :) 

 

30410924863755559055.jpg

 

Download

 

https://mega.nz/#!44IDEaCb!aUJFV6f1Q8Aqn0KnPWh9vSxVaDeV8DFnk2go8hnqc9I

 

Download 2

 

http://www.speedyshare.com/UmFcK/CarolineMT2-by-Temperaturek.rar

 

Skan

 

[0/54] https://www.virustotal.com/nl/file/dce7348d730512e12ae5ba533cdfa17e65885fd7a4c3195b12ad7b2726c6ffc3/analysis/1451145554/ 

 

Hasło do paczki,

 

Lamu$

 

Miłej gry  ;) 

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

 

66666927731469216739.png­

 

- Dodane pisanie na kolorowo (Czerwony, niebieski, zielony oraz żółty)

- Dodany Fishbot pod F10

- Paczka została zkompresowana do 10MB

- Instalki zostały zastąpione folderami tak jak na początku

 

# Instrukcja jak pisać na kolorowo,

 

[kolor] tekst [/]

 

Kolory, literka musi być z małej

 

- [r] = czerwony

- = niebieski

- [g] = zielony

- [y] = żółty

 

Przykład,

[r] Temperaturek [/]

Na chacie pojawi się czerwony napis Temperaturek  :) 

 

30410924863755559055.jpg

 

Download

https://mega.nz/#!44IDEaCb!aUJFV6f1Q8Aqn0KnPWh9vSxVaDeV8DFnk2go8hnqc9I

Download 2

http://www.speedyshare.com/UmFcK/CarolineMT2-by-Temperaturek.rar

Skan

[0/54] https://www.virustotal.com/nl/file/dce7348d730512e12ae5ba533cdfa17e65885fd7a4c3195b12ad7b2726c6ffc3/analysis/1451145554/ 

Hasło do paczki,

Lamu$

Miłej gry  ;) 

 

Dobre + :)

Opublikowano

Nie dziala, wyskakuja inne bledy, zeby skopiowac inne pliki, tak jak pisales, a jak skopiuje te co trzeba, to wyskakuje:

http://scr.hu/0qhmr/zcqbe

 

Wie ktos o co chodzi?

 

Zły plik skopiowałeś.

Napisz na gg.

­

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Aha , to juz wiem w jaki sposob szamanka na v2 szpony hitnela 2 razy i mobki padly ^^

:ninja:  :ninja: If you do what you love , nothing can't stop you !  :ninja:  :ninja: 

 

Jesli robisz to co kochasz , nic nie moze cie powstrzymac !

 

Opublikowano

Nie chcę nic mówić, ale mój anywirus wariuje jak to otwieram ;)

tumblr_pmhzlsbggB1xdqhroo2_540.gif
 

I found a reason to live the moment I met you, I got a life goal the moment I held your hand. 

The moment I looked into your eyes I knew, that I am yours and you are mine.

 
 
Opublikowano

Bardzo fajny fishbot, chyba go gdzieś widziałem tylko bez napisu Temperaturek :D

A no tak, ja to wrzuciłem :v

 

Ale chociaż tyle że wrzucasz gotowe paczki dla innych, mam dzięki temu mniej PW :v

Opublikowano

Bardzo fajny fishbot, chyba go gdzieś widziałem tylko bez napisu Temperaturek :D

A no tak, ja to wrzuciłem :v

 

Ale chociaż tyle że wrzucasz gotowe paczki dla innych, mam dzięki temu mniej PW :v

 

RealFreaka bodajże szczerze wisi mi to.

 

Kiedy ludzie zaczną coś doceniać...

2Ap1j18.png

 

Ludzie to małpy, a nawet małpy są mądrzejsze.

 

Podbijam, nie działa.

 

i nie działa po uptade :(

 

Update nie będzie.

Temat do wyebania.

­

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...