Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PRO MT2 (Bug MT2) Czyli dlaczego nie warto na nim grać!


RadeqZWE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

Jestem graczem PRO MT2 (dawniej PVP, Mega, oraz  Lomax) Mt2, gram od Startu tych wszystkich serwerów jako sura Hassasyn lub obecnie od 4 lat jako ninja Hassassin,

Pro MT2 to serwer niejakiego DECO (krzyśka) znanego też z innych nicków np. Alchemik..
Moja reputacja jak i wgl postać na serwerze jak i forum miała wielki zakres oraz wielki szacunek, respect itp. 
PRO za młodu do 2014 roku był świetnym serwerem, grało sporo osób i w grze rzadko kiedy pojawiał sie błąd...

http://scr.hu/9ovt/9m21z

 

PO 2014 roku zaczeły pojawiać się ciągłe jakieś nowośći co powodowało zniechęcenie do gry na serwerze jak i wiele bugów.

Serwer miał wiele upadków lecz dziękich takim graczom jak ja szybko sie podnosił po dzięki nam w 80% ten serwer stoi, obecnie jakies 100 osób na serwie może więcej z czego 20os. jest nowych.
 

Administracja na PRO ciągle była zmienna, co rok był inny GM a byli to gracze typu. LittleBlack (Sylwia), Ashante, BoskiHenio, Jargis, i to zwykle koniec takiego GM nadchodził wraz z problemami jakie miał serwer czyli liczne bugi, przekręty, zaniedbania Deco czy choćby jego osobowość (dla mnie do dziś niezrozumiana). 

Niedawno Serwer wystartował na nowo z wieloma nowościami takimi jak Likan (na pro strasznie mocna postac, jednym skilem bije ponad40k na full abs a powinna 2x mniej maxx) oraz inne bajery które są dostępne juz na innych serwerach.

Deco (ADMIN PRO) obiecał że wraz ze startem nie będze bugów, problemów a jeśli się pojawią to nie liczne, jak sie okazało juz w tym samym dniu co start serwera dało sie bugowac eq na np 6x bon co normalnie nie było dostępne i wiele innych probłemów które do dzis nie są poprawione a jeśli naprawi 1 problem to jak głowa hydry, usuniesz 1 bug, na jego miejsce są 2 kolejne i tak do usranej smierci.
Administrator obiecał też że wraz ze startem kazdy otrzyma Smocze monety ilośc 5k (duzo jak na serwer) oraz Vip. Jak się okazuje nikt nie dostał takiej ilości chyba że sobie sam kupił. Po pytaniach graczy dlaczego nie maja sm odpowiedział że każdy otrzyma sm jesli naprawi/usunie wszystkie bugi co nie jest realne. Wniosek: nie będzie SM.

 

19 grudnia tego roku,  na serwerze utrzymywałem dobry kontak z Adminem tj. Deco Informowałem go o nowych bugach, pisaleismy na gg normalnie, potrafił przywrócić mi zbroje którą wcześniej usunął przez to tylko ze była zbugowana i posiadała 6bon tj 1% na szybkośc ataku, a normalny bon na serwie jest 8%, ale okey, zbugowane eq, usunał mi jak i 1/3 graczy serwera. 
Gdy mu napisałem aby zwrócił mi zbroję oraz inne eq który było zbugowane przez jego problem i niedopracowania na serwie, uczynił to po kilku dniach

http://scr.hu/9ovt/2ylxl

http://scr.hu/9ovt/6pqhn

Otrzymałem eq, wszystko pięknie łądnie.

20 grudnia, inforumuje administratora tj, deco że na serwerowym BS przeskakują bonusy, po czym przy nie wielkiej konwersacji na gg otrzymuje bana na IP> powód nieznany???
http://scr.hu/9ovt/fxtvq

http://scr.hu/9ovt/tau7h

http://scr.hu/9ovt/5xivi

Jak widać, poniosło mnie leciutko ale konwersacja była szczera, nie obraziłem administratora w żadnej kwesti na gg jak i forum, gra. Tylko gg. Jak bym wysłał mu sms z treścia jesteś głupi to też bym prawdopodobnie dostał bana bo na to wychodzi.

Zaraz po mnie dostała dziewczyna która pomagała mu prowadzic FanPage na fcb jak i strone czy też inne rzeczy, wyładowała sporo kasy w IS i też dostała bana z niewiadomej przyczyny.
Ja 19.12, dałem mu psc o wartości 100zł ale tylko po to ze nie miałem nowego eq a chciałem sb jak i kolegów z gildi wspomóc na wojenkach gildi.
Inni gracze którzy wydawali mase kasy w IS i wgl na serwer dostawali gratisy tj eq navi lub dodatkowe SM'y. Są na to SS'y. I ponoć uczciwy jest.
Kiedy otrzymałem bana, i znajomi z gildi jak i z serwera wstawili się za mną to Deco groził im banem, lub banował poprostu za posty obronne. 
Tak to jest jak komuś kot zdechnie i emocje z zycia przechodzą na grę :)
Nie polecam tego serwera, mnóstwo bógów, serwer prowadzi tylko 1 osoba, mini youtuber Rabbit co dostał miano GM'a ale to tylko przez to że prowadzi mu prezki serwera a jak się bardziej przyglądnąc wgl nie ogarnia serwera, miałem mu pomóc w seri i wgl. Wygląda na to że na serwerze każdy może zostać administratorem ale to na krótką chwile jeśli tylko będzie solidnie wpłacał kase lub promował serwer.
To tyle w temacie, nie grajcie na tym serwerze, strata czasu, pieniedzy i wgl, na serwie graja tylko strzy gracze dla samego AFczenia w M1 lub 4 fun. 

http://scr.hu/9ovt/djri5
 

 

Opublikowano

Kolego @Up. Po co ta agresja ? Autor wypowiedział swoje zdanie na temat serwera i moim zdaniem ma 101% racje ... Gracze (o ile jeszcze są ) na tym serwerze są mieszani z gównem ... i nic więcej .

Opublikowano

Kogo to kur..wa obchodzi idz się popłacz usuń serwer i po kłopocie ja pierdykam normalnie trudne sprawy 

Gimbazy i no name moze nie obchodzi zresztą to jest moja opinia i lizusi nie są mile tu widziani...

Napisałem streszczenie pro mt2 jako przestroge, to wszystko.

Opublikowano

Śmiech na sali... Wpłaciłeś 100zł a ktoś ci kazał wpłacić? Jest napisane gdzies że każdy ma po 100zł wpłacić na serwer?

Ciągle tym argumentem popierałes się w rozmowie z tgo co widze...

Opublikowano

Szacunek dla Deco :) Wiele osób by się sprzedało za to 100 zł, a on reprezentuje poziom, że nie ważne ile dasz i tak będziesz na takim samym poziomie jak inni.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Ale to nie chodzi o kase tylko o serwer jak i o traktowanie ludzi i nie tylko mnie...
Administracje traktuje gorzej niz zwykłego gracza...
SM to tam pikus wyj3bane w to mam, strata czasu ogólnie na serwer, teraz na serwie w m1 jest 5 graczy i tak to sie utrzymuje od 16:00 bo ciągle kicka i wgl, mnie ban i inne rzeczy nie interesują, kazdy liżacy dupe pozytywnie na jego temat się wypowie...

50 osób teraz na ts oraz z gildi jak i inni wypowiedzą sie i wgl wypowiadaja sie tak samo jak ja, dno syf, j3bac go, nie polecam, a na serwerze w moim imieniu bana dostało juz sporo graczy.

przykład, gracz coś wspomniał o mnie i o serwerze zeby naprawił bugi a Deco odpowiada że co 5 min będzie go kickał jak się nie uspokoi itp. zachowanie GM, zamiast naturalnie wysłuchać gracza, pomóc mu, utrudnia mu gre. Zayebiscie polecacie go...http://scr.hu/9ovt/yg4sl,

Lycan to DECO.

Opublikowano

Mądre słowa. Aż za mądre jak dla nie jakiego ''deco''. Także jestem stałym graczem tego serwera, i gram prawie że od początku tego serwera. 100% prawdy w tym co pisze użytkownik RadeqZWE. Ale tylko nie liczni zrozumieją, że nie warto się pchać na ten serwer a tym bardziej wydawać na niego swoja ciężko bądź nie zarobioną kasę. A teraz może nawiąże do tego co pisał ''RadeqZWE''. Otóż ''deco'' mi osobiście oferował sporo % tego co powinienem dostać. Nie wiem co innym oferował są pogłoski że navii, ale pewności nie mam. Mam jednak dowody na te SM : Czytajcie od 1 do 4 :)

 
Oceńcie to sami :) Eldo
Opublikowano

Witam, 

Jestem graczem PRO MT2 (dawniej PVP, Mega, oraz  Lomax) Mt2, gram od Startu tych wszystkich serwerów jako sura Hassasyn lub obecnie od 4 lat jako ninja Hassassin,

Pro MT2 to serwer niejakiego DECO (krzyśka) znanego też z innych nicków np. Alchemik..

Moja reputacja jak i wgl postać na serwerze jak i forum miała wielki zakres oraz wielki szacunek, respect itp. 

PRO za młodu do 2014 roku był świetnym serwerem, grało sporo osób i w grze rzadko kiedy pojawiał sie błąd...

http://scr.hu/9ovt/9m21z

 

PO 2014 roku zaczeły pojawiać się ciągłe jakieś nowośći co powodowało zniechęcenie do gry na serwerze jak i wiele bugów.

Serwer miał wiele upadków lecz dziękich takim graczom jak ja szybko sie podnosił po dzięki nam w 80% ten serwer stoi, obecnie jakies 100 osób na serwie może więcej z czego 20os. jest nowych.

 

Administracja na PRO ciągle była zmienna, co rok był inny GM a byli to gracze typu. LittleBlack (Sylwia), Ashante, BoskiHenio, Jargis, i to zwykle koniec takiego GM nadchodził wraz z problemami jakie miał serwer czyli liczne bugi, przekręty, zaniedbania Deco czy choćby jego osobowość (dla mnie do dziś niezrozumiana). 

 

Niedawno Serwer wystartował na nowo z wieloma nowościami takimi jak Likan (na pro strasznie mocna postac, jednym skilem bije ponad40k na full abs a powinna 2x mniej maxx) oraz inne bajery które są dostępne juz na innych serwerach.

 

Deco (ADMIN PRO) obiecał że wraz ze startem nie będze bugów, problemów a jeśli się pojawią to nie liczne, jak sie okazało juz w tym samym dniu co start serwera dało sie bugowac eq na np 6x bon co normalnie nie było dostępne i wiele innych probłemów które do dzis nie są poprawione a jeśli naprawi 1 problem to jak głowa hydry, usuniesz 1 bug, na jego miejsce są 2 kolejne i tak do usranej smierci.

Administrator obiecał też że wraz ze startem kazdy otrzyma Smocze monety ilośc 5k (duzo jak na serwer) oraz Vip. Jak się okazuje nikt nie dostał takiej ilości chyba że sobie sam kupił. Po pytaniach graczy dlaczego nie maja sm odpowiedział że każdy otrzyma sm jesli naprawi/usunie wszystkie bugi co nie jest realne. Wniosek: nie będzie SM.

 

19 grudnia tego roku,  na serwerze utrzymywałem dobry kontak z Adminem tj. Deco Informowałem go o nowych bugach, pisaleismy na gg normalnie, potrafił przywrócić mi zbroje którą wcześniej usunął przez to tylko ze była zbugowana i posiadała 6bon tj 1% na szybkośc ataku, a normalny bon na serwie jest 8%, ale okey, zbugowane eq, usunał mi jak i 1/3 graczy serwera. 

Gdy mu napisałem aby zwrócił mi zbroję oraz inne eq który było zbugowane przez jego problem i niedopracowania na serwie, uczynił to po kilku dniach

http://scr.hu/9ovt/2ylxl

http://scr.hu/9ovt/6pqhn

Otrzymałem eq, wszystko pięknie łądnie.

20 grudnia, inforumuje administratora tj, deco że na serwerowym BS przeskakują bonusy, po czym przy nie wielkiej konwersacji na gg otrzymuje bana na IP> powód nieznany???

http://scr.hu/9ovt/fxtvq

http://scr.hu/9ovt/tau7h

http://scr.hu/9ovt/5xivi

Jak widać, poniosło mnie leciutko ale konwersacja była szczera, nie obraziłem administratora w żadnej kwesti na gg jak i forum, gra. Tylko gg. Jak bym wysłał mu sms z treścia jesteś głupi to też bym prawdopodobnie dostał bana bo na to wychodzi.

Zaraz po mnie dostała dziewczyna która pomagała mu prowadzic FanPage na fcb jak i strone czy też inne rzeczy, wyładowała sporo kasy w IS i też dostała bana z niewiadomej przyczyny.

Ja 19.12, dałem mu psc o wartości 100zł ale tylko po to ze nie miałem nowego eq a chciałem sb jak i kolegów z gildi wspomóc na wojenkach gildi.

Inni gracze którzy wydawali mase kasy w IS i wgl na serwer dostawali gratisy tj eq navi lub dodatkowe SM'y. Są na to SS'y. I ponoć uczciwy jest.

Kiedy otrzymałem bana, i znajomi z gildi jak i z serwera wstawili się za mną to Deco groził im banem, lub banował poprostu za posty obronne. 

Tak to jest jak komuś kot zdechnie i emocje z zycia przechodzą na grę :)

Nie polecam tego serwera, mnóstwo bógów, serwer prowadzi tylko 1 osoba, mini youtuber Rabbit co dostał miano GM'a ale to tylko przez to że prowadzi mu prezki serwera a jak się bardziej przyglądnąc wgl nie ogarnia serwera, miałem mu pomóc w seri i wgl. Wygląda na to że na serwerze każdy może zostać administratorem ale to na krótką chwile jeśli tylko będzie solidnie wpłacał kase lub promował serwer.

To tyle w temacie, nie grajcie na tym serwerze, strata czasu, pieniedzy i wgl, na serwie graja tylko strzy gracze dla samego AFczenia w M1 lub 4 fun. 

http://scr.hu/9ovt/djri5

 

Respect xD? Dorośnij... Najlepsze było jak szkoda Ci było 20 zł na lola dać i "sprzedawałeś" mi sztylety.. Jak  nisko trzeba upaść żeby 20 zł kraść? Mogłeś powiedzieć to bym Ci dał 50. "mnóstwo bógów" powiadasz? Heh podobno bóg może wszystko.. Ninja hack.. kradzież.. Uczciwy i wielki Filar tego servera się znalazł.. Co się dziwisz że Ci zbugowane eq zabrał? Jeszcze Ci za to bana powinien wlepić.. Żałosny jesteś, jak patrzę na to co napisałeś to Cieszę się że się tobą nie urodziłem.. Powinieneś to w końcu zrozumieć.. Jesteś tylko idiotą, a to że przeskakują bony to każdy by się domyślił żeby go wolniej ustawić, nie dziwię się że Cię zbanował za brak mózgu. Szacunku nigdy nie bedzie dla szmat i złodzieji, więc sobie nie pochlebiaj, jesteś śmieciem xD

Opublikowano

Respect xD? Dorośnij... Najlepsze było jak szkoda Ci było 20 zł na lola dać i "sprzedawałeś" mi sztylety.. Jak  nisko trzeba upaść żeby 20 zł kraść? Mogłeś powiedzieć to bym Ci dał 50. "mnóstwo bógów" powiadasz? Heh podobno bóg może wszystko.. Ninja hack.. kradzież.. Uczciwy i wielki Filar tego servera się znalazł.. Co się dziwisz że Ci zbugowane eq zabrał? Jeszcze Ci za to bana powinien wlepić.. Żałosny jesteś, jak patrzę na to co napisałeś to Cieszę się że się tobą nie urodziłem.. Powinieneś to w końcu zrozumieć.. Jesteś tylko idiotą, a to że przeskakują bony to każdy by się domyślił żeby go wolniej ustawić, nie dziwię się że Cię zbanował za brak mózgu. Szacunku nigdy nie bedzie dla szmat i złodzieji, więc sobie nie pochlebiaj, jesteś śmieciem xD

Po 1 jesteś największym noobem serwa to raz, podtwierdzone info, po 2 byłeś tak zyebanym idiotą i dzieciakiem 14 letnim że po ciagłym przegrywaniu w pvp ze mną chcałeś się ciąć...>>> próba samobójcza przez gre

Kup słownik. i liż mu dalej dupe jak to robiłeś od początku grania na tym serwerze aż w końcu kazdy cie j3bał w dupsko i lognąłeś...

Nwm czy depresji nie miałeś bo jak trzeba być głupim aby komuś kraśc nick na serwerze i się podszywać pod niego...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...