Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Aseria.PL


ExetY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

4Cspsfm.png

 

Nie, nie będziemy pisać tutaj legendy której i tak nikt nie czyta..

Jeżeli szukasz serwera na którym nie musisz przesiadywać całe dnie by zrobić ekwipunek, właśnie go znalazłeś.

Zapraszamy do obejrzenia całej prezentacji..

 

Planowany Start na 2015-12-23 (środa) 18:00

 

Roq4CKV.png

 

- Typ Serwera:PvP -

- Maksymalny Poziom: 145 -

- Zwój zmiany profesji: Tak -

- Skille na start: P -

- 6/7 bonus: Nie -

- Szybka zmiana CH: Tak -

- Powiększony Handel: Tak -

- Powiększony limit stackowania przedmiotów: Tak do 1000 -

- Pasek hp przeciwnika w pvp: Tak -

- Ilość zakładek w ekwipunku: 5 -

- Brak limitu Yang: Tak -

- Maksymalne Bonusy: Tak -

- ItemShop: Tak -

- Max KD: +8 -

- Ilość Królestw: 2 -

- Zmieniasz Bonusów: Tak -

 

6NMe7xc.png

 

TeamSpeak3



ts-aseria.pl


 

Strona Główna

 



www.aseria.pl


 

Rejestracja

 



www.aseria.pl/rejestracja / Jutro o 18:00


 

Forum

 



Wkrótce


 

Client

 



wkrótce / jutro 18:00


 

FanPage

 



/aseriapl


 

r783p11.png

 

T8yfInN.pngZ3McNjw.png

 

ID8vSvz.pngRlabcyM.png

 

SEGRfpp.png

 

Na Start otrzymujemy:

-Dodatkowy bonus

-Całe EQ +9

-Range Amator

 

YBZG2oR.png

 

g9CoxyF.png

 

Skille na P odbieramy za pomocą Questa po odebraniu LvL`a u Pani Ewy.

 

YwjbMkb.png

 

1LOi5Rz.png

 

ACHSl4V.png1cHUwGB.png

 

WBIB4iG.png6fwFgA8.png

 

O15BYoe.png

 

h6U4h1R.pngFLgBQMR.png

 

GPeLqo2.pngdNq0ivu.png

 

XOGp9TZ.png

 

gqiNN0q.pngE2x8ozp.png

 

vtMuKEc.pngiauR6bv.png

 

5k0NIs8.png

 

gPyaZfh.png

 

U urizela można usunąć itemy.

Aby usunąć item wystarczy na niego przeciągnąć item.

 

Zp9V2xB.png

 

DzZnnww.png

 

U Pani Ewy odbieramy 135 poziom.

Resztę LvL`i dobijamy zabijając się na wolnym.

 

NQvNWwN.png

 

KiT7JqI.png

 

U NPC który stoi w M1 kupujemy i wchodzimy do kopalni w której dropimy ulepszacze na EQ.

 

gYn3SoC.png

 

eFSlBDW.png

 

VqCjR07.pnguWu1wp6.png

 

ZGGXtwY.png

 

NQF3eud.png

 

0PVC53y.pngMnf0PXM.png

 

ok9RS45.png

 

PxFOFNx.png

 

CYw8Jeo.pngQtS87mG.png

 

boDrRsN.png

 

D9qW21J.png

 

HcvPWbu.png1kEsQjd.png

 

0E1It0b.png

 

5jLidw1.png

 

Jkz9CIX.png

 

5GRNdWa.pngjhCesw0.png

 

tAGiNjf.png

 

ebGVZot.png oATXKjj.png

 

57FM4eI.png

 

j1jibp8.png

 

4aVR0PE.pngmH6RRSF.png

 

qZf32Sw.png

 

De9uSQb.pngjgUNQ9K.png

 

tnqu6Cj.png

 

nrlLmpu.png

 

KSb9s72.pngnYUhICL.png

 

cR0vXFx.png

 

PeCiUvv.png

 

b7n73Mq.pngYbJmJel.png

 

w21Wj9j.png

 

uH7XVnS.png7uUOITS.png

 

0oCz9tM.png

 

OlukZFW.png

 

kostiumy.png

 

 

NmH1OIr.png

 

pety.png

 

6Mqf12g.png

 

ExetY - Technik Serwera Aseria.PL

Vetitum - Technik Serwera Aseria.PL

Elosik - Pomocnik.

Mytnick - Sponsor.

Firgon - Odpowiedzialny za porządek w grze.

Skejcior - Odpowiedzialny za porządek w grze.

 

T6IHfVw.png

 

1Yd2RRM.png

 

- Panel Boczny

- Zmieniacz bonusów

- Smocze Kamienie

- Statystyki

- Panel Eventów

- Szybka Zmiana EQ

- Tabela Bonusów

 

W6y4pwL.png

 

Pytanie: Czy na serwerze występuję IS ?

Odpowiedź: Tak.

 

Pytanie: Czy skille dostajemy na P ?

Odpowiedź: Tak Odbieramy je przez Questa.

 

Pytanie: Jak osiągnąć maksymalny LvL ?

Odpowiedź: LvL Odbieramy u Pani Ewy która stoi w m1. A resztę dobrajmy bijąc się na wolnym za 1 killa 2%.

 

Pytanie:Kiedy Start ? ?

Odpowiedź: środa 2015-12-23.

 

iDMYwNz.png

 

UvVwBmr.jpg


 

k7tTYy2.jpg


  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No serwer dla rozluźnienia . Poprawcie grafikę przy zbrojach, broniach .    Jednak działa :D

BornBePRO.jpg


Masz ładunek na kwadracie, skręć se jebnij macha !

Opublikowano

­1. Mam nadzieje, że serwer nie jest pod ItemShop.

2.  Dodajcie lvl + sety

3. Postacie są zbalansowane czy jak na każdym PvP sura (lub inna postać) bije o 50% więcej od innych... ;D

Opublikowano

­1. Mam nadzieje, że serwer nie jest pod ItemShop.

2.  Dodajcie lvl + sety

3. Postacie są zbalansowane czy jak na każdym PvP sura (lub inna postać) bije o 50% więcej od innych... ;D

1.Nie (wszystko co w is to i w grze)

2.W aktualizacjach będą dodawane jest jak i lvl.

3.są zbalansowane.

 

No serwer dla rozluźnienia . Poprawcie grafikę przy zbrojach, broniach .    Jednak działa :D

:)

 

Nie polecam ze względu na administratora  :v Pozdro dla kumatych.

Dzięki ;/

Opublikowano

Ostatnia odsłona nie wypaliła ale serwer przeszedł metamorfozę więc dajcie mu 2 szansę. 

Nikt wtedy nic nie stracił, oprócz czasu ale i tak przynajmniej trochę frajdy w pvp było. 

Jeśli wahacie się przez administratora to nie inwestujcie nic w IS zanim nie sprawdzicie jak serwer się zmienił ;) 

WD7IpkZ.png

Opublikowano

NIE POLECAM.

Dzięki resso

 

polecam ale admin to mi nie pasuje ^^

:D

 

Ostatnia odsłona nie wypaliła ale serwer przeszedł metamorfozę więc dajcie mu 2 szansę. 

Nikt wtedy nic nie stracił, oprócz czasu ale i tak przynajmniej trochę frajdy w pvp było. 

Jeśli wahacie się przez administratora to nie inwestujcie nic w IS zanim nie sprawdzicie jak serwer się zmienił ;)

Dokładnie

Opublikowano

Kilka pytań:

 

 

Jak z balansem?Na poprzedniej odsłonie wgl go nie było.

Skąd zdobyć IS'a?

Reklama? ;o

~ Start w piątek bez bugów. ~

Opublikowano

kiedy klient

Dzis

Kilka pytań:

 

 

Jak z balansem?Na poprzedniej odsłonie wgl go nie było.

Skąd zdobyć IS'a?

Reklama? ;o

Z balansem dobrze wczoraj jeszcze testowalismy i bm miał minimalna przewagę. Is mozna zdobyć w grze jak i w sklepie na naszej stronie.

Reklama dzis rusza

Opublikowano

Start miał być dziś zróbcie dziś start bo nie ma na czym grać :D

Prezentację którą mieliśmy wcześniej nam usunęli przez to jesteśmy w plecy z czasem i teraz testujemy serwer i robimy drobne poprawki.

Opublikowano

Serwer nie wnosi sobą nic ciekawego, darmowa grafika, pliki z mpc, zero nowości.

#EMERYTURA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...