Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Czy ta wizualna strona WWW jest okej?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie, czy wizualnie się podoba? Szybko template z bootstrapa, ale jednak ma on coś w sobie według mnie :)

 

 

4ugw8g.jpg

giphy.gif

Opublikowano

WOW, 
Fajna wizualizacja strony, mi się bardzo podoba.
Jest duże powiązanie napisu z obrazem :P
Kolory menu też ładnie rozwiązane.
Mi sie podoba, daje 10/10 :)

531001454960877632167.png

Opublikowano

Nawet, nawet ;)

Jaka czcionka w napisie "COLORED COBBLE"? :D

Nie wiem haha, to fotka z google, jakąś losową o wymiarach konkretynch wziąłem :v

WOW, 

Fajna wizualizacja strony, mi się bardzo podoba.

Jest duże powiązanie napisu z obrazem :P

Kolory menu też ładnie rozwiązane.

Mi sie podoba, daje 10/10 :)

A dziękuje :)!

giphy.gif

Opublikowano

Można gdzieś taką stronę pobrać, czy coś? Bo nawet..nawet fajna strona :) Te Menu jest spoko itd.

Nie bardzo, ale ciężka do zrobienia nie jest :)

giphy.gif

Opublikowano

Strona prosta do zrobienia (ten fragment widoczny na ss) ale ogólnie ładnie się prezentuje. Nie widziałem jeszcze kolorowego cobbla to zobaczyłem. Trzymaj 10/10 i twórz ją dalej. Może potem DL udostępnisz? :P

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

Strona prosta do zrobienia (ten fragment widoczny na ss) ale ogólnie ładnie się prezentuje. Nie widziałem jeszcze kolorowego cobbla to zobaczyłem. Trzymaj 10/10 i twórz ją dalej. Może potem DL udostępnisz? :P

Owszem, najpierw mi wpadnie ocenka bo muszę zaliczyć jakiś projekt XDDD A potem czemu by nie :v

#MAŁY UPDATE Z PYTANIEM:

ydandd.jpg

 

lpefky.jpg

 

93r3ru.jpg

giphy.gif

Opublikowano

Pytanie, czy wizualnie się podoba? Szybko template z bootstrapa, ale jednak ma on coś w sobie według mnie :)

 

 

4ugw8g.jpg

@liarek123 mógłbyś podać wszystkie znaki specjalne (typu ☎ _ użyte w tym projekcie 

Opublikowano

Z*********e Ci to wyszło! ;> Ps. Jaka czcionka?

standard z bootstrapa :)

 

PRZEPRASZAM ZA DOUBLE POST.

 

 

 

#Update. Pasuje :? PS. Pierwsza strona już przerobiona więc z tematu zdjęcie nie aktualne.g9wlwc.jpg

 

Główna:

 

mlq5se.jpg

Tu jeszcze będzie nad ostatnie smierci/nowy gracze przezroczyste logo serwera  :v

giphy.gif

Opublikowano

Kiedy ją planujesz wypuścić?

Ja dorobię wszystko w php jak trzeba, i oddam projekt po świętach na ocene :)

PS. Nie obiecuje że ją udostępnie, to były tylko małe plany co do free template :)

giphy.gif

Opublikowano

Ja dorobię wszystko w php jak trzeba, i oddam projekt po świętach na ocene :)

PS. Nie obiecuje że ją udostępnie, to były tylko małe plany co do free template :)

fajnie gdybyś ją wypuścił nigdzie nie mogę znaleźć dobrej strony :P

Opublikowano

fajnie gdybyś ją wypuścił nigdzie nie mogę znaleźć dobrej strony :P

Strona to jedno, pamiętaj że informacje ze strony opierają się na tym co zapisują moje pluginy :)

giphy.gif

Opublikowano

toz to jest strona serwera piterki 

mc(tu wpisz 4)u.pl

Wiem widziałem haha, wygląda mega podobnie :D No cóż uroku bootstrapa :D

Edit, nic nie chciałem zgapiać specjalnie żeby nie było :)

giphy.gif

Opublikowano

Wiem informacje ale umiem edytować strony :P znam angielski trochę też jakieś języki :P tworzenie stron też trochę znam :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...