Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chciałbys sprzedawac swoją grę ? zajrzyj tu ;)


GameMaster_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od jakiegoś czasu zajmuję się projektem platformy cyfrowej dystrybucji gier (coś jak steam). Narazie projekt jest jeszcze w procesie tworzenia ale pierwsza wersja powinna pojawić się w styczniu lub jeszcze w tym roku. Chciałbym bardzo serdecznie zachęcić wszystkich którzy chcieli by sprzedawać swoją grę do zgłaszania swoich gier na skype mistrz461, gg: 56902922 lub email: [email protected] . Twórcy dostają 70% dochodów a prowizja to 30% gdyż serwisy oferujące płatność pobierają prowizję oraz trzeba dodać podatek do tego. Odrazu powiem że waluta na platformie będą punkty (1000 punktów za 10 zł). Podaję to gdyby ktoś już wycenił swoją grę.

Opublikowano

Generalnie 10 tys pkt. za 10 zł, to bardzo dużo, nie lepiej zrobić przelicznik 1:1??

jak ktoś chciałby zrobić zakupy za 1 tys zł, to miałby tych punktów 100000, wg mnie bardzo głupie rozwiązanie. do tego 40% od sprzedanej gry zabieracie dla siebie, czy Wy serio myślicie, że na nowo powstałej platformie ktoś będzie chciał umieszczać swoje gry i tracić 40%?? dla przykładu apple spotify przez pierwsze miesiące swojej działalności za darmo umieszczało piosenki dla użytkowników, ale wykonawcy dostawali normalnie pieniądze od każdej pobranej piosenki!!!!! Nie myślcie, że ktoś wam da gre w takim układzie. Będziecie co najwyżej mieli gierki od gimbodeveloperów, co tylko przyspieszy upadek waszej platformy, o której mało kto usłyszy.

Opublikowano

@Frejus

Wiele osob skorzysta - dotychczas wiekszosc (w tym ja, niektorzy mnie kojarza pod innym nickiem, ale raczej na fejsbukowej spolecznosci), wydawalem gry za darmo, dopiero od niedawna zarabiam (ingame payments & ads). Gdybym znal taki serwis jak zaczynalem - korzystalbym. Poczatkujacy nie maja mozliwosci zarabiania ot tak. 

@topic

Zycze powodzenia. Fakt, przelicznik punktow lepiej zmienic, np. 100p > 1zl.

Moje posty:  100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000 1100 1200 1300 1400 1500 1600 1700 1800 1900 2000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...